Суддя «МастерШеф» Мартиновська прокоментувала чутки про роман з Ярославським та розповіла про нові стосунки

Суддя «МастерШеф» Мартиновська прокоментувала чутки про роман з Ярославським та розповіла про нові стосунки

Фото: instagram.com/olga_martynovska

Суддя «МастерШеф» Ольга Мартиновська вперше після розлучення розповіла про нового обранця. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк шеф-кухар зізналася, що зараз щаслива у стосунках із чоловіком із ресторанної сфери. Його ім’я Ольга не назвала, але додала, що вони зустрічаються близько місяця.

— Мені здається, що зараз я навіть закохалася. Вперше за багато років. Буквально місяць як почалися нові стосунки, в яких мене так люблять. І мені здається, що це по-справжньому. Я губу не розкочую, я жінка прагматична. У мене вже є сім’я, діти, плани, роботи, графіки, на які я розраховую і ці відносини не вписувалися в мої плани. Далеких планів не будую, але це дуже комфортні стосунки. Я вперше відчула, наскільки класно, коли тебе дуже люблять і ти любиш. Тому що завжди якось так відбувається: або тебе чи ти [любиш]. Думаєш, та що ж таке, коли станеться цей метч? (людина, яка відповіла взаємністю – Авт.), – зізналася Ольга. — Весь кайф моїх нинішніх відносин, що мені так комфортно, тому що я вперше не намагаюся бути трохи кращим, ніж я є. Коли ти розумієш, що тобі не потрібно бути тим, ким ти не є, це удача, шанс, джекпот.

Раніше Мартиновській приписували роман із колегою Володимиром Ярославським, з яким її часто бачили поза кадром та роботою. За словами Ольги, вони не більш ніж близькі друзі.

– Ні, ми з Володимиром дуже класні, справжні друзі. Ми з Володимиром «підписали договір», що жоден секс на нашу дружбу не повинен вплинути і її поламати, бо друга сьогодні дуже непросто знайти, утримати. Тому ми цінуємо нашу дружбу, – уточнила вона.

Мартинівській 34 роки. Вона шеф-кухар та переможниця проєкту «МайстерШеф-3». Працювала в кулінарних проєктах СТБ як експерт, була фудпродюсером «МайстерШеф» та «МайстерШеф. Діти». У другому сезоні реаліті «МайстерШеф. Професіонали» Ольга Мартиновська замінила Єлизавету Глінську. Розлучена, виховує доньку від екскоханого Івана Кобця, який був молодшим за неї на п’ять років.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить