Стала відома дата прем’єри продовження серіалу Плут

Фото: 2+2

28 листопада о 20:00 на телеканалі 2+2 — прем’єра другого сезону серіалу «Плут».

Після подій першого сезону Плут ризикує бути викритим у поліції, тому вирішує «залягти на дно» (хто ще не дивився перший сезон, за сюжетом колишній злочинець на прізвисько Плут влаштовується до поліції під ім’ям свого загиблого друга). Несподівано він отримує шанс вкотре розпочати життя з чистого аркуша – тіньовий бізнесмен Кузін запрошує Плута до Лондона, де на нього чекають великі гроші й нові можливості. Але повномасштабна війна вносить свої корективи. Плут залишається в Україні, щоб допомогти коханій Олені вибратися з окупованої території. Відправившись на порятунок близької людини, він знову гратиме не за правилами й випробовуватиме долю. Втім цього разу Плуту доведеться визначитися, хто він насправді – авантюрист, який балансує між добром і злом, чи борець за справедливість.

— Усе, що відбувається з нами після повномасштабного вторгнення, привело кожного до своєї трансформації. Трансформацію переживає і Плут. «Найпривабливіше», що сталося за цей час – кожен скинув маску! Яким став Плут? Його очі в другому сезоні обов’язково дадуть вам відповідь. Мабуть, почати робити все через любов мало би бути для нього єдиним правильним рішенням, – розповідає виконавець головної ролі Андрій Клименков.

У ролях: Андрій Клименков, Світлана Гордієнко, Вероніка Мішаєва, Роман Соболевський, Маріанна Дружинець, Артем Мяус, Юрій Вихованець, Володимир Шпудейко, Володимир Абазопуло, Анатолій Гнатюк. У другому сезоні — 16 серій.

Гостросюжетний детектив «Плут-2» на замовлення телеканалу 2+2 знімала продакшн-студія SFERA FILM. Зйомки проходили у Києві та області. Продюсери: Сергій Кизима, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков, Роман Омельчук. Режисер: Олександр Ітигілов. Авторська група: Ігор Швецов, Євгенія Коротич, Оксана Андрєєва, Ольга Артюх.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить