Співачка Lama пояснила, чому зникла зі сцени на 10 років

Фото: instagram.com/lamaukraine

Співачка Наталія Дзеньків, відома під псевдонімом Lama, вперше розповіла, чому зникла зі сцени на 10 років. В інтерв’ю для YouTube Rostyslove Production артистка зізналася, що ніколи не була кар’єристкою і часто почувала себе в шоу-бізнесі некомфортно.

— Були періоди, коли я розуміла, що мені потрібно трошки відійти від шоу-бізнесу. Завжди розуміла, що я була якось трохи не про шоу-бізнес. То була якась окрема планета. Були моменти, з якими я розуміла, що не можу ужитися. Що є речі, що я не хочу робити. Багато дискомфортних почуттів. Я хотіла, щоб у мене все відбувалося гармонійно. Я зрозуміла, що писатиму пісню тоді, коли я хочу. Жодної штучності, – наголосила виконавиця.

Зірка додала, що виснажливий графік у якийсь момент позначився на її здоров’ї. Щоб упоратися зі стресом, артистка вирішила сконцентруватися на пізнанні свого духовного світу.

— Я дійшла до неврозу, вегетосудинна дистонія. Часто не спала ночами, часто зривала зйомки кліпів. Я зрозуміла, що мені дуже некомфортно. Тоді я заглибилася у духовний розвиток. Вивчала психотерапію, психологію, кардіологію. Я зрозуміла, що мені потрібен комфортний графік. У 2012 році помер батько, я не могла вийти навіть з дому. Мене ловила напівпанічна атака. Концерти у такому стані не могла давати, — уточнила співачка.

Наталі Дзеньків 47 років, вона родом з Івано-Франківська. На початку 90-х співала у гурті «Магія». З 2005-го виступає під псевдонімом Lama. Її дебютний альбом «Мені так треба» мав великий успіх – за тиждень після виходу було продано близько 20 тисяч дисків. У 2007 році артистка отримала премію MTV Europe Music Awards у категорії «Найкращий український виконавець».

Найвідоміші її треки: «Знаєш, як болить», «Моє серце», «Мені так треба», «Світло і тінь», «Тримай», «Літак».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить