Співачка KOLA вийшла заміж за чоловіка із Ізраїля, старшого на 13 років

Фото: YouTube-канал Маші Єфросиніної

Співачка Анастасія Прудіус (Kola) у 2023 році вийшла заміж у Празі. Чоловік артистки В’ячеслав родом із Дніпра, у дитинстві разом з батьками він емігрував до Ізраїлю. Пара познайомилася на благодійному концерті, співорганізатором якого був чоловік. В’ячеслав старший за співачку на 13 років і має дітей від попередніх стосунків. Про це Kola розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній.

— Це не просто мій хлопець, це мій чоловік. Ми одружилися, просто про це ніхто не знає…Він старший на 13 років…Трохи знає українську. Спілкуємося по-різному. Він говорить російською, я говорю з ним українською. Коли він не розуміє, я перекладаю. Він вже набагато краще розмовляє українською. Я вчу іврит. Це була умова — що я вивчу іврит, а ти вивчиш круто українську. Щоб наші діти знали лише ці дві мови, і англійську. Його діти знають лише іврит і англійську, — розповіла Kola. 

Після знайомства в Ізраїлі і повернення Анастасії в Україну пара почала спілкуватися онлайн. Через три місяці В’ячеслав запросив співачку у гості.

— І потім я літала до нього, а він до мене. Він був в Україні на моєму першому сольному концерті у Києві [у червні]. Він приїжджав не на один концерт. Він освідчився у цьому році, коли ми були в Ізраїлі…Просто відкривається ця коробочка і він каже «Ти не станеш моєю дружиною?». І ми 5 хвилин говорили, що робили. Я українка, патріотка, я не поїду з країни. Чи готовий він переїхати? Що буде, коли народиться дитина? Він стоїть в ахєрє, каже, ми щось придумаємо. І через 5 хвилин підходить його друг з букетом троянд…Ну і потім я уже сказала так і ми пішли вечеряти, — розповіла співачка.

Пара одружилася у Празі, на весіллі були лише найближчі родичі та друзі. Зараз Анастасія та В’ячеслав живуть на дві країни і більшу кількість часу проводять нарізно.

У липні 2022 року Kola повідомила про розставання із нареченим-військовослужбовцем Антоном, якому присвятила свій хіт «Чи разом».

Момент із заручин співачки в Ізраїлі. Фото: Фото: особистий архів

Весілля співачки в Ізраїлі. Фото: особистий архів

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить