Солістка Kazka назвала суму, яку витрачає на місяць

Фото: прес-служба Kazka

Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька зізналася, яку суму коштів щомісяця витрачає на життя. У проекті «33 питання від Люкс ФМ» артистка розповіла, що проживає з нареченим, мамою та трьома собаками у приватному будинку під Києвом, тому багато коштів йде на комунальні послуги та їжу. При цьому, купівля одягу та косметичні процедури обходяться Олександрі за бартером.

— Намагаюся дуже економити. Дуже дратує, коли великі кошти під час війни йдуть на те, що можна було б і не витрачати. Не витрачаю багато грошей на себе. Лише на бензин, їду. Одяг та процедури – це за бартером. Будинок повністю електричним, тому багато йде на комунальні послуги. Влітку менше: десь 2 тисячі гривень, а взимку близько 6 тисяч гривень. На їжу витрачаємо багато. Усі люблять їсти. У нас багато квітів. Навесні плануємо розширити наш садок. Ми не маємо ні водія, ні асистентів. На місяць десь 40 тисяч гривень, – уточнила виконавиця.

Зарицька та її коханий музикант та motion-дизайнер HAWX Павло Тараненко знають один одного багато років. Пара познайомилася в компанії спільних друзів, потім почала зустрічатися. Вперше співачка показала бойфренда у вересні 2022-го, а у травні цього року пара оголосила про заручини.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить