Швеція втретє обрала для проведення «Євробачення» місто Мальме

Швеція втретє обрала для проведення «Євробачення» місто Мальме

«Євробачення-2024» пройде у шведському місті Мальме на Malmö Aren. Гранд-фінал відбудеться 11 травня 2024 року, а півфінали — 7 та 9 травня. Про це повідомила пресслужба конкурсу.

У Швеції конкурс проходив шість разів, три із яких саме у Мальме (1992, 2013). Цьогоріч перемогу до Швеції привезла Loreen з піснею Tattoo, яка виграла конкурс вдруге.

— Ми раді повернутися до цього яскравого та динамічного міста, яке продемонструвало, що має майданчики та інфраструктуру, які ідеально підходять для проведення найбільшої у світі музичної події. Прихильність Мальме до різноманітності, інклюзивності та інновацій ідеально відповідає духу конкурсу. Крім того, його компактний розмір і добре розвинена транспортна інфраструктура означає, що всі, хто бере участь у конкурсі, включаючи делегації, ЗМІ та фанатів, зможуть легко орієнтуватися в місті, — заявив виконавчий директор Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» Мартін Остердаль.

«Євробачення-2023» відбулося в британському Ліверпулі від імені України. Гурт TVORCHI зайняв шосте місце з піснею Heart of Steel.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить