Саша Бо та Ігор Пустовіт налагодили спілкування заради дітей

Фото: instagram.com/pustovit

Блогери Саша Бо та Ігор Пустовіт після скандального розлучення нарешті прийшли до компромісу та налагодили спілкування. За словами Пустовіта, згідно з ухвалою суду він тепер частіше бачиться з синами, щомісяця виплачує аліменти і навпіл з колишньою оплачує садок і школу хлопчиків. Про це екс-чоловік Саші Бо розповів в інтерв’ю «Слава+».

— Я в будь-якому разі оплачую аліменти, тому що з мамою вони (сини-Авт.) проводять більше часу. Відповідно, я розумію, що це діти. Потрібен новий одяг, та навіть просто якісь смаколики. Я із чистою совістю щомісяця вчасно виплачую аліменти. Я вважаю, що тисяч 20 на якісь такі потреби це більше ніж достатньо. Це, в принципі, непогана сума, але можна й більше виплачувати. Але є ще такий момент, коли у мене діти. Наприклад, я забираю їх на тиждень. Це все мої рахунки. Я вважаю, що в цьому плані ми дійшли хорошої спільної угоди. За договором, звісно ж, — розповів Пустовін.

Ігор також пояснив, як екс-подружжя поділило будинок, який будували ще будучи у шлюбі.

— Ми думали-гадали, як це все зробити. Були різні варіанти, як це все поділити. Був навіть варіант залишити цей будинок для дітей. Ось у мене часто запитують, чому ти не залишиш його дітям. Я намагаюся їм пояснити. Ось уявіть будинок, в якому не закінчено ремонт, він стоїть порожній, холодний. І так він простоїть ще 15 років до того моменту, коли він дітям може стати в нагоді. Що від того будинку залишиться? Будинок на продажі. З його продажу я частину віддам дітям, — додав він.

Що стосується нового коханого Саші Платона, який тепер багато часу проводить з його дітьми, Саша запевнила Ігора, що чоловік не претендує зайняти місце батька хлопчиків.

— Я з ним особисто не спілкувався. Спілкувалися з Сашою з цього приводу. Вона сказала, що він має чітку позицію, що у дітей є батько і якимись виховними моментами має займатися саме він. Я абсолютно підтримую його у цьому питанні, — зазначив Ігор.

Ігор та Саша були одружені з 2015 по 2021 рік. У екс-закоханих є двоє синів Данило та Євген. Пара розлучилася зі скандалом восени минулого року, звинувативши один одного в аб’юзі. На початку вересня Саша Бо вийшла заміж вдруге. Обранцем дівчини став її близький друг, стоматолог Платон Тарнавський.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить