«Розсміши коміка» переїжджає з «ТЕТ» на «Новий канал», де крісло гумориста займе Леся Нікітюк

Гумористичний проєкт «Розсміши коміка» повертається в ефір — його покажуть на «Новому каналі» навесні наступного року з оновленим складом коміків. Однією із гумористів, яких треба буде розсмішити учаснику, стане телеведуча Леся Нікітюк. Про це повідомляється на сайті мовника, який вже анонсував кастинг у новий сезон шоу.

— Свого часу цей проєкт став моєю путівкою у життя. Я брала участь у ньому чотири рази, і досі пам’ятаю всі жарти, – розповідала Леся Нікітюк в одному з інтерв’ю. — Коли тільки вигадали цей формат, то підтягували на кастинг усіх КВК працівників. Тих, хто вміє жартувати та веселити людей. Ми тоді вже десь років п’ять вели свою діяльність, тому й пішли на кастинг та пройшли його. Виступили, заробили 20 тисяч гривень, наступного разу 50. А за вісім років прийшли ще раз і заробили гроші, які передали до Хмельницького, до дитячої лікарні. Я дуже сподіваюся, що цього сезону «Розсміши коміка» ми відкриємо нові обличчя у світі українського гумору.

Правила шоу, яке для «Нового» зніматиме Студія «Квартал 95», залишаються незмінними. Взяти участь у проєкті може як один комік, так і дует чи навіть тріо. Формат гумору також вільний. Можна зачитати стендап, набір жартів, гумористичні скетчі або продемонструвати імпровізацію. Виступи учасників відбуваються у п’ять етапів по 60 секунд. Коли під час будь-якого з них претенденту на приз вдається викликати заповітну посмішку, він має право відмовитись від подальшої боротьби та забрати свій поточний виграш. Якщо змагатись до кінця, можна заробити кругленьку суму – 50 тисяч гривень. Але якщо в останньому раунді коміки залишаться байдужими, учасник іде з шоу ні з чим.

Щоб взяти участь у кастингу «Розсміши коміка», надсилайте коротке відео із вашим виступом на пошту [email protected]. Умови прості: хронометраж – до 2 хвилин, українська мова, матеріал – що завгодно, що може викликати посмішку.

Шоу «Розсміши коміка» дало старт телевізійній кар’єрі Лесі Нікітюк. У дуеті з подругою вона брала участь у проєкті тричі. Вперше гумористки забрали 10 тисяч гривень, наступного сезону 50 тисяч гривень, а 2013-го виграли 20 тисяч гривень. Завдяки впізнаваності на цьому шоу, у 2012 році Леся потрапила на кастинг і стала ведучою тревел-програмою «Орел і Решка».

Шоу «Розсміши коміка» вперше вийшло в ефір телеканалу «Інтер» у лютому 2011 року. Після трьох сезонів проєкт транслювали на 1+1, а потім на ТЕТ. У 2016 році також вийшла дитяча версія проєкту «Розсміши коміка. Діти». За 18 сезонів проєкту у кріслі коміків побували Володимир Зеленський, який зараз є президентом України, російський гуморист Михайло Галустян, актори Євген Кошовий та Юрій Ткач, а також співачка Оля Полякова.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить