Репер YARMAK став командиром підрозділу управління дронами

Репер YARMAK став командиром підрозділу управління дронами

Фото: прес-служба Євгена Яновича

Репер та захисник ЗСУ YARMAK (Олександр Ярмак) призначений командиром підрозділу управління дронами. Виконавець уже перевівся до нового полку, де буде на посаді керівника. Про це артист розповів у YouTube-проєкті Євгена Яновича «20:23».

– Це відповідальне рішення. Війна забрала дуже багато прекрасних патріотів-командирів, людей компетентних. Цих людей у ​​нашій армії, на жаль, стає дедалі менше. І тому хтось, хто проходить шлях, має брати на себе відповідальність. Це велика відповідальність за життя 28 людей, за результати, але хтось це має робити, — наголосив YARMAK.

За його словами, основна мета, яку він поставив перед собою в ролі командира — щоб його підрозділ завдавав максимальних поразок ворогові і дійшов до дня перемоги України.

YARMAK вступив до лав ЗСУ у перші дні повномасштабного російського вторгнення. Зараз він поєднує роботу у трьох напрямках: є аеророзвідником, пише нові пісні та виступає на фронті для військових у складі «Культурного десанту». З 2016 року одружений на моделі Анні Шум’яцькій. У 2019-му у пари народилася дочка Соломія.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить