Раміна Есхакзай вперше розповіла про причини розставання з нареченим

Раміна Есхакзай вперше розповіла про причини розставання з нареченим

Авторка YouTube-каналу RAMINA (екс-«Ходят слухи») Раміна Есхакзай вперше дала інтерв’ю про розставання з адвокатом Євгеном Проніним. Журналістка вирішила порушити обіцянку не давати коментарів на цю тему після того, як дізналася, що колишній наречений говорив про їхнє розставання на подкасті. Про це Есхакзай розповіла для YouTube-проєкту «Розлючена» блогерки Аліни Шаманської.

— Ми з Євгеном домовилися, що ми покажемо приклад гарного розлучення, тому що мені не подобається, коли люди були разом, а потім сруть публічно через свій біль свого колишнього. І у мене був такий досвід з Віталіком [Козловським], я ображена ходила по ефірах, він ходив по ефірах, це було жахливо…Я дізналася, що Євген вже був на двох проєктах, де у якості експерта розповідав про шлюбний договір. Він же юрист і сказав «Якщо мене запрошують, як експерта на цю тему, хіба я можу відмовити?». І я сказала «Якщо ти не проти, я піду на подкаст до Аліни Шаманської», — розповіла Раміна.

Коментуючи причини розставання, Раміна зі сльозами на очах сказала, що стосунки з Проніним їй не давали нічого.

— Я сиділа з подругою. Мені було дуже важко. І коли вона в мене запитала, Раміна, що зараз тобі дають твої стосунки? Я сказала — нічого. Вона спитала, якщо ти втратиш їх, щось зміниться? Я сказала — ні. Це жахливо. Не можна доводити стосунки, щоб була така відповідь на запитання. Якщо ми ставимо крапку в стосунках і ти живеш в країні де твоє життя може дуже різко перерватися, можна дати собі певний період на те аби постраждати, потім взяти себе в руки і йти далі, — розповіла Есхакзай. 

Раміна Есхакзай та Євген Пронін оголосили про розставання у квітні 2023 року після п’яти років стосунків. У 2021 році у пари відбулися заручини на Мальдівах.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить