Принцеса Леонор відсвяткувала 18-річчя та присягнула на вірність Іспанії

Фото: REUTERS/Susana Vera/Ballesteros/Pool

Дочка короля Іспанії принцеса Леонор відзначила своє 18-річчя і як майбутня королева присягнула на вірність країні. Спадкоємиця престолу взяла участь у церемонії перед Генеральними кортесами (парламентом), де пообіцяла «сумлінно виконувати свої функції, зберігати та забезпечувати дотримання Конституції та законів, поважати права громадян та автономних спільнот». Про це пише журнал Hello.

Під час церемонії принцесу підтримували її батьки – король Філіп та королева Летиція, а також молодша сестра, 16-річна Софія.

На урочистій церемонії принцеса з’явилася у білому приталеному костюмі, доповнивши його туфлями ідентичного кольору та діамантовими сережки з блакитним дорогоцінним камінням.

Королева Летиція з’явилася перед парламентом у синьому платті, а король Філіп у чорному костюмі та синій краватці у тон вбрання дружини.

Увечері відбудеться прийом у Королівському палаці Мадрида, де в руки Леонор передадуть престижне намисто ордена Карла III. Ця прикраса була створена в 1771 і символізує готовність принцеси у майбутньому зійти на трон. Король Філіпп VI отримав це намисто на своє 18-річчя в січні 1986 року.

Леонор – перша в черзі на королівський престол. Очікується, що вона стане першою королевою-регентшою Іспанії з часів її прабабусі Ізабелли II, що правила з 1833 по 1868 рік. У серпні дочка короля розпочала трирічну службу в армії. Вона навчається військовій справі в Загальновоєнній академії Сарагоси, після чого пройде військову підготовку у військово-морських силах і виконуватиме обов’язки мічмана у Військово-морській школі у Марині.

Раніше принц Данії Крістіан також відсвяткував 18-річчя і виголосив свою першу промову спадкоємцем престолу.

Фото: REUTERS/Susana Vera

Фото: REUTERS/Susana Vera

Фото: REUTERS/Juan Medina

Фото: Ballesteros/Pool via REUTERS

Фото: REUTERS/Susana Vera

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить