Приходько висловилася проти перекладу російськомовних пісень українською

Приходько висловилася проти перекладу російськомовних пісень українською

Фото: скриншот видео youtube.com/Аліна Доротюк

Співачка Анастасія Приходько засудила артистів, які активно перекладають свої російськомовні хіти українською після початку повномасштабного вторгнення РФ. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк Приходько наголосила, що виконавці перезаписують пісні, бо бояться розгубити свою популярність. Артистка вважає, що минуле треба залишити у минулому та створювати новий матеріал, який би популяризував українську культуру.

– Я бачу у них страх. Українець — він безстрашний, а у них — страх як в музикантів. Перекладати —  це русня, так, завдяки якій ти став популярний, завдяки тим-тим-тим пісням. Зараз ти намагаєшся утримати їх біля себе, перекласти, щоб знову співати. Начебто та ж музика, яку я любив, вона мене качає. Але друже, дівчатка та хлопчики, я вважаю, що це наша остання боротьба. І вона найпотужніша. І ще в нас попереду, я думаю, як казав пан Залужний, буде дуже важкий бій. І я вважаю, що треба боротися саме за культуру, саме за українське, саме створювати, – наголосила артистка.

Сама Приходько на концертах виконує оновлену програму без старих хітів і люди це приймають.

— Я зі сцени одразу кажу: «Не буде старих пісень. Якщо комусь не подобається, ви можете встати і вийти». Але ніхто не пішов. Тому що вони мене підтримують, вони бачать як мені важко. Я їм щоразу дякую за те, що прийшли підтримати мене у важкі часи. Це і є боротьба на культурному фронті – створювати нове, йти проти хвилі, домагатися всього, тріснути всіх новою музикою, а не стару валізу за собою тягти, бо я артист, на цих піснях розкрутився. От і все, – уточнила зірка.

З початку повномасштабної війни з РФ свої російськомовні хіти переклали пісні Макс Барських («Тумани», «Берега», «Подруга-ніч»), Оля Полякова («Шльопання», «Королева Ночі», «Номер один», «Льод рушив») ), Слава Камінська (Slava Bogu), Monatik («Кружить»), Володимир Дантес («Дівчинка Оля»), Quest Pistols («Ти така красива»), Aviator («Повертайся»). Водночас Тіна Кароль та Гарік Кричевський заявили, що не планують українізувати свої пісні.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить