Прем’єри тижня: трек NK від автора хітів Bad Bunny і пісня-присвята побратимам від Козловського

Фото: прес-служба NK

Наталія Могилевська — «Я повертаюсь»

Наталія Могилевська презентувала відео на пісню «Я повертаюсь», у якому показала кадри повернення українців додому. На створення такого ролика артистку надихнули кадри фільму Сергія Параджанова «Колір граната». Для зірки ця пісня є поверненням до великої творчості, оскільки кілька років тому в неї вперше за 20 років довелося вигоряння.

– Екрани – це долі людей, яких мені довелося зустріти з 24 лютого від початку війни в Україні. Долі людей, з якими я бачилася у шпиталях, військових частинах, дитячих будинках, будинках для людей похилого віку, від 0 до 100 років. Це історії про те, як ми переживаємо цю війну! Так, вони страшні, але водночас і прекрасні, бо ці історії перетворилися на історію єдності, милосердя, з якою зараз стискаються всі українці – і ті, хто тут, і хто за кордоном! Тому що ми єдині з однією метою: вижити, зберегти нашу культуру наших людей! Ця пісня присвячена всім, хто повертається додому. Всім, на кого так чекають. Усім, хто після хвороби повертається до життя. Усім, хто після поразки повертається до своїх перемог. Всім, хто повертається до своєї сили та віри, щоб почати все з нуля та побудувати нове щасливе життя. Про те, що люди здатні і на камінні виростити рослину, – описала свою відеороботу Наталія.

Віталій Козловський «Навкруги»

Співак та захисник ЗСУ Віталій Козловський запрем’єрив трек «Навкруги», створений з другом, композитором Дмитром Банновим. Пісня присвячена побратимам Козловського, з яким артист був разом на фронті: Баті, Веталю, Саничу та Ваньці.

— Кожен із них — звичайна людина. Він живий. Йому боляче. Йому холодно. Йому страшно. Найбільше хоче вижити. І потім, коли все вщухне, написати рідним бодай одне слово, бо без його відповіді вони місця собі не знайдуть. За кожним стоять сім’ї, історії, мрії, розчарування. Тому коли постає питання: як можна допомогти тим, хто на передовій, думайте не узагальнено про передову, яка «десь там». Думайте про Людину. Який жив своїм життям, мав плани і всім цим пожертвував заради нашого світлого завтра. Думайте про Людину, якій набагато легше боротися і проходити важкі випробування, постійно відчуваючи віру та підтримку, знаючи, наскільки вона потрібна і який міцний тил стоїть за її спиною. Я присвячую пісню «Навколо» побратимам, разом з якими ми відчули смерть дуже близько, — уточнив виконавець.

NK — «Tu y Yo»

Настя Каменських презентувала іспаномовний трек «Tu y Yo» (Ти та Я) про закохану пару, яка хоче бути разом, але їм постійно щось заважає. Пісня була створена разом з автором пісень Маріо Касересом та продюсером Алі Альваресом, які писали хіти Bad Bunny та Maluma. У кліпі співачка постає у двох образах – темному та світлому. Вони символізують складну внутрішню боротьбу головної героїні, яка розривається між темним та світлим аспектами своєї душі.

— Кохання – це наймогутніше почуття. Саме з кохання створюється все найкраще у світі. Але іноді трапляється так, що від великої сили та непереборності почуттів ми втрачаємо контроль. Але саме заборонене кохання — завжди найсильніше, найчуттєвіше, найяскравіше! Ця пісня про закоханих, які дуже хочуть бути разом, але не можуть. Щоразу, коли вони бачать один одного, всередині починає палати шалений вогонь пристрасті. Але є багато непереборних обставин, які не дають цій парі бути разом. — Розповіла співачка.

БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ & TAYANNA – «А ти…»

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ і TAYANNA випустили трек-сповідь двох людей, які відчувають бажання і водночас страх зануритися повністю у стосунки. Авторкою пісні виступила TAYANNA.

— Ця пісня народилась два роки тому, у 2021 році. Таня зателефонувала мені і сказала, що є чудова пісня і вона дуже гарно розкриється у дуеті. Ми довго працювали над нею, записали демку, а потім відклали, адже в обох були насичені концертні графіки, – зізнався Сергій Танчинець. Я плакала, коли написала ці рядки. Як і багато інших, ця пісня мені, в якийсь момент, «прийшла». Я просто підійшла до фортепіано, будучи у відносинах, де людина грала роль, а не була собою, і всі почуття вилились у цю пісню. Це саме той випадок, коли одночасно народжуються і слова, і музика. Я одразу знала, що пісня має бути дуетна, і дуже дякую Сергію, що він погодився, – додала TAYANNA.

Mila Nitich — «Вибач, так вийшло»

MILA NITICH після перерви у творчій кар’єрі записала трек «Вибач, так вийшло». Зірка також уперше виступила співавтором пісні, яку створила разом з автором Ребеккою Мікхаелі.

– Я вперше написала пісню. Тому саме ця пісня для мене є особливою. Я до неї ставлюся, як до чогось дуже дорогого. Вона про мене, про мої справжні почуття. І співаю я її інакше, ніж пісні до цього». «Вибач, так вийшло» — це фатальні слова, які іноді ми чуємо або відчуваємо. І вони знайомі кожному. І це реальна історія співачки.

Марта Липчей & «Жадан і Собаки» — «ГОВОРИ»

Марта Липчей та гурт «Жадан і Собаки» представили пісню про людей, які не відмовляються від свого голосу і продовжують говорити навіть у найважчі періоди у своєму житті.

— Це пісня про те, наскільки важливо для нас говорити та слухати, вірити та триматися один одного. Поки ми довіряємо нашим голосам та інтонаціям, поки ми здатні промовляти найважливіше та найпотаємніше – у нас залишається шанс бути зрозумілими, у нас залишається шанс на нашу свободу, – зазначили артисти.

AVIATOR — «Вільні»

Гурт AVIATOR до Дня гідності та свободи випустив трек «Вільні», записаний в знак подяки всім українським захисникам.

— День Гідності та Свободи. День, коли всі вільні люди світу подумки дякують захисникам найвищих цінностей на планеті. Сьогодні маємо можливість подякувати новій пісні «Вільні»! Нехай це визначення стосується якнайбільшої кількості наших співвітчизників! Слава Украине! Героям слава! — подякували захисникам у соцмережах музиканти.

OTOY — «етнокод»

Репер OTOY записав пісню про «специфічний музичний смак» українців, які слухають «треки-копії рашки» і рідко цінують своє самобутнє. У «етнокоді» він згадує імена артистів, які роками «проривалися» до шоу-бізнесу за допомогою конкурсів або на зарубіжному ринку: «ДахаБраха», «Go_A», ONUKA, Kalush та інші.

«Ми любимо тебе, бо ми народ

Хейтити усе, це етнокод»

— «Етнокод» — найправдивіший відтінок нашого єства. Чи є загрозою милування примітивним проявом «нової культури»? Однозначно. Чи здатні ми це змінити? Так. Вимальовуючи свій смак, не нав’язаний масами. І цей процес уже запущено? – уточнив музикант.

TUMAZAR — «Lose it all»

Тіктокер і музикант TUMAZAR випустив сингл «Lose it all» про те, як важливо залишити позаду порожні очікування та піти за власними мріями та бажаннями, відкрити «друге дихання» після спустошення. Герой пісні переживає непростий час, коли світ здається чорно-білим і варто відпустити все, що було цінним у минуле.

— Новий сингл відбиває мої власні почуття. Коли ти знесилений, порожній, виснажений… Здається, ніби нічого не буде добре. Ти як після випускного вечора шукаєш нові сенси, зазираєш у майбутнє, і ніяк не можеш відпустити минуле. Але в один момент у тебе відкривається друге дихання і ти наповнюєшся енергією та потужністю, щоб рухатися далі. Ця історія про контраст почуттів, які знайомі кожному з нас, говорить про свою нову пісню TUMAZAR.

SANNA — «Шаблі»

Співачка SANNA презентувала сучасну козацьку пісню «Шаблі». Артистка присвятила цей трек своєму батькові, який раніше був присвячений козакам. Для створення цієї композиції SANNA використовувала один з записів батька, його голос можна почути в приспіві.

— Я пишаюся своїм корінням, і мені хотілося б, щоб люди теж у жодному разі не забували про своє коріння і поважали їх і захоплювалися ними. І щоб у кожній людині вони проростали і продовжувалися у наших дітях, а потім і в їхніх дітях. Щоб вони не забували, що це про гордість, свободу та любов! — поділилася своїми думками співачка.

TANA — «RONU»

Виконавиця TANA представила максі-сингл «RONU», написаний мовою Йоруба з нігерійським барабанщиком. «RONU» — це глибокий роздум про сучасні глобальні виклики у світі, де війни, конфлікти і великі переміщення населення змушують людей шукати новий будинок і пристосовуватися до нових реалій. Артистка випустила одразу дві версії треку: однойменну пісню RONU з англомовними вокальними партіями TANA та українською мовою, яка отримала назву «Думка»

— Моя нова пісня RONU написана чуттєвою мовою Йоруба, яка відображає біль та співчуття до страждань мігрантів та викликів сучасного світу. Пісня написана з власних відчуттів, коли відчула ці виклики на собі, вимушена залишити Україну через війну, — розповідає TANA.

Міша Правильний — альбом «Криза середнього віку»

Головний редактор порталу rap.ua та музикант Міша Правільний випустив альбом «Криза середнього віку». У платівку увійшло 12 треків, у тому числі раніше випущені «Піноккіо» та «Душніла». Це пісні про сьогоднішній день, у них багато болю, сумнівів, політики, іронії та злості.

Геля Зозуля — «Гроза»

Геля Зозуля випустила трек «Гроза». Це пісня-гімн сильною духом жінки, яка сама вирішує «як карта ляже» та приймає все, що відбувається у її житті. За словами Гелі Зозулі, «Гроза» є чудовою ілюстрацією того, як навіть у найскладніші часи можна знайти щось хороше.

– Наша українська душа весела, незважаючи на всі біди, які пережила наша нація. Згадайте наші народні танці, наші старовинні пісні, поезію, в яких є смуток, туга та смуток, але завжди відчувається сильний дух! Як писала Леся Українка: «Щоб не плакати, я сміялася». Навіть у найскладніші часи можна знайти щось хороше, головне правильно себе налаштувати, а нам зараз налаштовувати потрібно дуже серйозно. Ми завжди боролися та завжди вставали з колін», — коментує нову роботу артистка.

MAYOROVA — «Імпульси»

Співачка та інфлюєнсер MAYOROVA презентувала дебютний музичний альбом «Імпульсі». До платівки увійшло 15 композицій, у тому числі й перші сольні треки артистки «Незамінних» та «Підпал». За словами співачки, «Імпульси» – це синонім її характеру, а жіноча сила – це головна тема, яка поєднує всі пісні артистки. В альбомі також можна почути трек Don’t follow my style, який MAYOROVA присвятила своїм хейтерам.

– Над альбомом працювала невелика команда. Половина пісень написана особисто мною, половина – Ернестом Абрамовим. Так-так – мій хлопець є автором моїх пісень. Я йому повністю довіряю, бо він мене відчуває і знає мене так, як я знаю себе, – уточнила артистка.

Катерина Бужинська — «Поцілуй мене так»

Співачка Катерина Бужинська у новому треку «Поцілуй мене так» заспівала вустами жінки, яка знає, що таке кохання, але знову закохується з новою силою. У відеокліпі на пісню артистка з’являється разом із трьома чоловіками, і з кожним із них у неї своя історія. Автором композиції стала відома поетеса Бажана (Ольга Животкова), яка пише пісні для Олі Полякової. Прем’єра пісні наживо відбулася 18 листопада на головній сцені в Гельсінкі у супроводі фінського оркестру «Riku Niemi Orchestra».

— Кохання — це найвище надбання та сенс життя для кожної жінки. Кожна з нас хоче бути коханою, бажаною, щасливою. Слухаючи цю пісню, ми притягуємо позитивну енергію та візуалізуємо своє жіноче щастя. Під час поцілунку з коханою людиною нас переповнюють емоції. «Поцілуй мене так» — це своєрідне нагадування жінці саме про те особливе поцілунок, від якого голова йде кругом. Нагадування про те, яка вона щаслива, коли кохає та кохана, — описує свій новий хіт Катерина Бужинська.

РуханкоМен — «Танцюй в ТікТок»

Співак та тиктокер РуханкоМен запрем’єрив трек «Танцюй в ТікТок», яким закликає слухачів впевнено йти до наміченої мети та не здаватися. За словами артиста, кожна людина стикається в житті з різними випробуваннями, але найскладніше — не опускати рук і починати щось нове.

— Насправді, трек «Танцюй у ТікТок» народився ще 2021 року, але тоді він видався мені трохи легковажним, а рухи до нього надто складними для повторення. Сьогодні ж дивлячись на те, що люди «витворюють» у ТікТок, я розумію, що трек дочекався свого часу, адже зараз з’явився і сенс пісні. Ця історія абсолютно про мене – Руханко Мене, – переконує блогер.

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить