Positiff пішов з гурту Mozgi

POSITIFF пішов з гурту MOZGI

Фото: прес-служба Нового каналу

Український співак та музикант Олексій Завгородній ( POSITIFF ) покинув гурт MOZGI, у складі якого виступав з 2014 року разом з Потапом та Дядей Вадей. Про це артист розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну.

— Група MOЗGI, дивись. Коли я пішов із лейбла, ми з ними співпрацювали лише як digital. Я не належу до групи MOЗGI. Я зараз сольний виконавець POSITIFF. Зараз я жодного відношення до цієї групи не маю. Не можу сказати, що з нею, – зазначив виконавець.

Музикант також зізнався, що за час повномасштабного вторгнення змінилося його коло спілкування. Зокрема, він підтримує дружні стосунки з телеведучим та захисником ЗСУ Даніелем Салемом. В той самий час POSITIFF не зміг відповісти на запитання, чи залишаються вони з Потапом дуже близькими друзями.

— Змінився дуже [коло спілкування]. Я сказав би, що хтось відсіявся, але в позитивний бік точно. Я знайшов із тих знайомих. Нині я дружу максимально з ними. Наприклад, Даніель Салем. Я з ним «по яснам б’юся», — уточнив Позитив. — Я не знаю, як правильно на це запитання [про Потапу] відповісти. Скажу так. Я з ним бачився сьогодні, він був на студії. Ми з ним нормально поговорили. Я не відчуваю якоїсь різниці між тим спілкуванням, коли він приїжджав, чи зараз. Ми із ним на зв’язку. Чи близькі, я не можу тобі відповісти, я досі з цим розуміюся.

У червні 2022 року артист змінив формат співпраці з лейблом MO3GI (зараз Pomitni), користуючись лише послугою дистрибуції. Вже більше року він самостійно займається своїм продюсуванням.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить