Портал “Музвар” анонсував другу музичну премію та нову номінацію — за найкращий переклад пісні

Портал “МУЗВАР” анонсував другу музичну премію та нову номінацію — за найкращий переклад пісні

Фото: прес-служба «МУЗВАР»

Портал «МУЗВАР» проведе другу церемонію музичної премії MUZVAR AWARDS для молодих виконавців. Вручення нагород відбудеться під час концерту 26 вересня у київському МЦКМ «Жовтневий палац».

Як і минулого разу, організатори оголосять лауреатів у 12 основних номінаціях. Критерії відбору залишилися незмінними, але додалися 2 нові категорії та змінився тимчасовий період, за яким відбиратимуть претендентів на перемогу.

— Для нас важливо, щоб премія MUZVAR AWARDS йшла в ногу з часом та трансформувалася. Звичайно, ми виділимо найкращих нових артистів у категоріях поп, рок, альтернатива та нова естрада. Також з’явиться номінація, присвячена перекладам пісень, оскільки артисти адаптують свої хіти, цю течію неможливо залишити без уваги. Через те, що між преміями відбулася велика перерва, період оцінки творчості також змінився — оргкомітет братиме до уваги роботу артистів у період з 1 липня 2022 по 1 липня 2023 року, —

розповів організатор премії та співзасновник порталу «МУЗВАР» Олексій Донцов. 

Імена номінантів у 14 категоріях, членів журі та лайн-ап цьогорічної премії MUZVAR AWARDS оприлюднять разом зі стартом продажу квитків. Традиційно в кожній номінації буде представлено по п’ять претендентів на перемогу: чотирьох визначить оргкомітет премії, а п’ятого — читачі порталу «МУЗВАР».

— Ми даємо можливість глядачам не бути осторонь події, спостерігаючи за перебігом премії, а долучитися та вплинути особисто на результати. Адже номінант від глядачів має усі шанси стати переможцем. З іншого боку, номінація Fan place | «Найактивніший фан-клуб» повністю складатиметься з ТОП-5 фанатських клубів, які заповнять заявку у спеціальній формі, —

підкреслив співзасновник порталу Юліан Новак. 

За словами організаторів, 14 лауреатів отримають до статуетки пам’ятну брошку у вигляді візуального символу премії – «Фенікса» від художника Володимира Цісарика. Переможці номінацій «Найкращі нові імена естради», «Найкращі нові імена поп-музики», «Найкращі нові імена рок-музики» та «Найкращі нові імена альтернативи» отримають по 100 000 гривень на розвиток української музики зі спеціального фонду. Його створено на реалізацію виключно творчих ініціатив за підтримки Генерального спонсора премії MUZVAR AWARDS – ТМ COSMOLOT.

У 2021 році переможцями першої премії MUZVAR AWARDS стали WELLBOY, Go_A, Ярмак, Тіна Кароль, Олександр Пономарьов, Krechet, гурт «Самозванці».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить