Померла акторка Френсіс Стернгаген, яка зіграла Банні МакДугал у серіалі «Секс і місто»

Фото: Gary Gershoff/WireImage

Американська акторка Френсіс Стернгаген, відома за роллю Банні МакДугал у серіалі «Секс і місто», померла на 94-му році життя. Смерть зірки підтвердив у Instagram її син Джон Карлін. Вона померла природною смертю у своєму будинку у місті Нью-Рошель (штат Нью-Йорк).

— Френні. Мама. Френсіс Стернгаген. У понеділок увечері, 27 листопада, вона мирно померла вдома, не доживши до свого 94-річчя півтора місяця. Скоро я напишу про неї докладніше, а поки що хочу подякувати за дивовижний дар художника і людини, якою була Френсіс Стернгаген. Вона була любима багатьма. Мені дуже пощастило, що я міг називати її своєю мамою, своїм другом, партнером з пісень та танців, — зазначив Карлін.

Акторська кар’єра Стернгаген тривала 63 роки, з яких понад 50 вона виступала на Бродвеї. За свою роботу акторка сім разів була номінована на премію «Тоні» та двічі отримувала нагороди: за роль тітки Лавінії у постановці «Спадкоємиці» 1995 року за мотивами роману Генрі Джеймса «Вашингтон-сквер» та за кілька ролей у «Хорошому лікарі». У 1955-му в театрі вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Томасом Карліном, у шлюбі з яким народилося шестеро дітей. Обранець зірки помер у 1991 році.

Стернгаген найбільш відома глядачам за ролями двох матерів: стервозної свекрухи Шарлотти у серіалі «Секс і місто» та Естер Клевін у проєкті NBC «Будьмо». За обидві ролі акторку було номіновано на премію «Еммі».

Стернгаген відома за роллю свекрухи Шарлотти Банні МакДугал у серіалі «Секс і місто» Фото: кадр із серіалу

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від John Carlin (@wassadamo) .

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить