Перша леді Франції розповіла про знайомство з 15-річним Макроном та їх заборонений роман

Фото: Getty Images

Перша леді Франції Бріжит Макрон в рідкісному інтерв’ю виданню Paris Match розповіла про початок стосунків зі своїм чоловіком, президентом Еммануелем Макроном. На момент знайомства йому було 15 років, а їй 40. Пікантності придавав той факт, що Бріжит була вчителькою Еммануеля у школі міста Ам’єн, до того ж одруженою і з трьома дітьми. Коли чутки про їхній роман спричинили скандал, парі довелося відкласти плани про спільне життя на 10 років.

— Єдиною перешкодою були мої діти. Я взяла час, щоб не зруйнувати їм життя. Це тривало десять років, час, щоб поставити їх на ноги. Можна уявити, що вони чули [про роман із учнем]. Але я не хотіла пропустити своє життя, — розповіла перша леді.

Через скандал батьки Еммануеля відправили його навчатися до Парижа. Майбутня перша леді Франції думала, що в Парижі Еммануель закохається у когось свого віку, проте цього так і не сталося.

— Такий молодий хлопець приносив мені шкоду. Еммануелю довелося виїхати до Парижа. Я сказала собі, що він закохається в людину свого віку. Цього не сталося, — згадує Бріжит Макрон.

Бріжит Макрон розлучилася зі своїм чоловіком банкіром Андре-Луї Озьєром у 2006 році. Через рік вона вийшла заміж за Макрона, який працював на державній службі. На момент одруження Еммануелю було 29 років, а Бріжит 53. Спільних дітей у подружжя немає.

Бріжит вітає свого учня після участі у шкільній виставі. Фото: parismatch.com

Під час президентської інавгурації у 2017 році. Фото: Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить