Олена Кравець розповіла про хворобу, з якою бореться вже три роки

Фото: instagram.com/lennykravets.

Українська комедійна актриса Олена Кравець зізнався телеведучою та блогеру Машею Єфросініною, що вже три роки веде боротьбу з кропив’янкою. Це шкірне захворювання.

— Три роки тому нізвідки, незрозуміло чому, невідомо як, чому трапилася зі мною якась реакція шкірна. Незрозуміло, на що, на якесь, мабуть, емоційне потрясіння. Я зараз уже, звісно, розумію, на яке. З’явилася одна пляма. Я надіслала фотографію лікаря, вона сказала, що це кропив’янка, проходить максимум через шість тижнів: «Не парься». І я не парилася. І ось минуло шість тижнів, а кропив’янка не пройшла. Ось уже третій рік вона зі мною. Це мій життєвий контекст. Ми з нею за ручку, – розповіла Кравець.

За словами Кравець, напередодні інтерв’ю вона пообіцяла Маші Єфросініної розповісти про свою хворобу. Однак у день зйомки зірка зрозуміла, що не готова до одкровень.

— Це вплинуло на багато чого. Я, як і раніше, в процесі лікування. Як на мене, я виходжу на якусь рівну дорогу в цьому питанні. Коли я тобі сказала, що я готова про це говорити, мені на той момент здалося, що все зовсім позаду. Обговорити те, що вже не буде повернення, мабуть, я можу. Як пройдений досвід. Але буквально сьогодні я, перед тим, як приїхати до тебе, таки поїхала до лікаря. Тому що були на те свої причини. Поки їхала, я пам’ятала, що сказала тобі, але мені здається, що ти дуже людяна. Людство частково виявляється у тому, що ми можемо змінювати свої рішення. Я сьогодні не хотіла б заглиблюватися в цю тему, доки вона стане перегорнутою сторінкою. Я хочу закінчити лікування. На сьогоднішній день я стала магістром в області лікування подібних штук. Не хочу говорити слово «захворювань». На сьогоднішній день слова «захворювання» з коренем «біль» немає, але я, як і раніше, на шляху до виходу з цієї історії, — заявила Олена.

44-річна Олена зазначила, що через хворобу довго не погоджувалась на інтерв’ю з Машею. В інтерв’ю Єфросініної артистка також розповіла, як спілкується з президентом Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить