Олександр Усик та Руслана стануть частиною міжнарожного туру хору ім.Верьовки

Олександр Усик та Руслана стануть частиною міжнарожного туру хору ім.Верьовки

Фото: facebook.com/Верьовка

Національний академічний народний хор України ім. Верьовки анонсував міжнародне турне на честь свого 80-річчя. Колектив виступить з благодійними концертами у світі після того, як 18 листопада відсвяткує свій ювілей у «Палаці Україна». Турне відбудеться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України за участю переможниці «Євробачення 2004» Руслани та відомого у світі скрипаля Василя Попадюка. У концертах також візьме участь боксер Олександр Усік. Про це стало відомо на пресконференції в агенстві «Укрінформ» з нагоди ювілею хору.

– Сьогодні Міністерство культури та інформаційної політики України здійснює заходи щодо фінансування діяльності хору. Це робиться державою для того, щоб зберегти ті, на жаль, поодинокі, але яскраві прояви української народної культури. Якщо ми відповідальні за сьогодення та майбутнє України, ми маємо забезпечити підтримку хору та інших колективів, — зазначив в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Колектив повним складом вирушить у благодійне турне Європою, Канадою та США. Зібрані засоби хор ім. Верьовки передасть на реабілітацію українських військових та постраждалих від російської агресії. А також на системи розмінування, які вбережуть життя нашим саперам та дозволяють швидше ліквідувати ворожі снаряди з української землі.

Режисером-постановником шоу «Ми-Українці» стане креативний директор «Євробачення 2023» Герман Нєнов.

— Це буде унікальне шоу в історії українського мистецтва, бо ми поєднаємо культурний скарб, який несе хор Верьовки та сучасні мультимедійні технології. Це шоу буде повно різних колаборацій, музичних та візуальних експериментів. Мені дуже хочеться, щоб про Україну дізнався весь світ і Україною пишалися самі українці, — наголосив Ненов.

Перший концерт міжнародного туру народного хору України ім. Верьовки буде присвячено Дню Збройних Сил України та відбудеться 6 грудня у Вашингтоні.

Фото: facebook.com/Veryovka

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить