Новий канал знімає п’ятий сезон «Будиночка на щастя» з новими героями та любовним трикутником

Новий канал знімає п’ятий сезон «Будиночка на щастя» з новими героями та любовним трикутником

Фото: прес-служба Нового каналу

«Новий канал» та IQ Production розпочали зйомки продовження серіалу «Будиночок на щастя» з новими героями. У п’ятому сезоні проєкту до акторського складу, який вже встиг полюбитися, приєдналися артистки Наталія Денисенко та Дар’я Петрожицька. За сюжетом вони потрапляють у любовний трикутник із героєм Максом (зіграв Костянтин Войтенко), якого покинула дружина Маша.

— Новий сезон починається з того, що від Макса йде Маша. Через велику війну вона поїхала за кордон і знайшла там собі багатого кавалера. А Макс відсудив доньку та виховує її самостійно, – розповів режисер та сценарист серіалу Сергій Атрощенко. – Цей сезон про те, як Макс вчиться жити та любити заново. На цьому буде збудовано сюжет. Спойлер: наш герой потрапить у любовний трикутник, адже за його серце боротимуться одразу дві фантастичні жінки, яких грають дуже сильні актриси – Наталія Денисенко та Дарія Петрожицька.

Повернуться до своїх ролей Назар Задніпровський (Василь) та Віталіна Біблів (Любаня). Актори дуже чекали на продовження зйомок, тому на майданчику з першого ж дня весело і по-домашньому.

— Я дуже чекала на зйомки «Будиночка на щастя». Це ковток повітря у наш непростий час! Скучила за нашою божевільною командою, своїми неймовірними партнерами, режисером Сергієм Атрощенком. Я хотіла б, щоб наш серіал ніколи не закінчувався. Бо щойно завершується знімальний період, страшенно сумую. Це величезний шматок мого життя! Такі неймовірні відчуття, що межують з великою втомою та нескінченним щастям. Дякую Богові та ЗСУ за можливість бути щасливими нам і робити щасливими глядачів. А ще я точно знаю, що величезна кількість шанувальників зрадіють, коли дізнаються, що розпочнеться п’ятий сезон «Будиночка на щастя». Мені навіть на гастролях у Німеччині не давали проходу й питали: «Буде новий сезон чи ні?», — розповіла Біблів.

«Будиночок на щастя» — оригінальний український серіал «Нового каналу». Він стартував на українському ТБ у 2018-му. За ці роки вийшло 4 сезони проєкту (82 серії). Головну роль героїні Маші, яка з’являється у серіалі з 1-го по 4-й сезон, зіграла українська акторка Галина Безрук, яка останні 5 років живе у РФ. З початку повномасштабної війни артистка мовчить про російську агресію у рідній країні.

Фото Фото 18 Липня16:42

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить