Нікітюк і Неплях перетворилися на Барбі, а Арестович «прифотошопил» себе до Кена

Нікітюк і Неплях перетворилися на Барбі, а Арестович «прифотошопил» себе до Кена

Фото: instagram.com/neplyah

Після успішного старту на екранах фільму «Барбі» з Марго Роббі та Райаном Гослінгом, у всьому світі завірусився новий тренд на все рожеве. Всесвітньо відомі бренди випускають колекції, присвячені найвідомішій ляльці, а в соцмережах дівчата та хлопці самі відтворюють образ Барбі та Кена. Українські знаменитості також не залишилися осторонь Барбі-буму.

Анна Неплях

«Міс Україна Всесвіт»-2021″ Анна Неплях приміряла на собі одразу кілька рожевих образів ляльки «Барбі» для нової фотосесії. Дівчина також повторила кадри привітання Барбі з іншими ляльками з трейлеру фільму.

— З дитинства любила Барбі. І так рада повернутися у цей тренд, – зауважила Ганна.

Переглянути цей допис до Instagram

Розповсюдження Анна Нéплях | Hanna Neplyah (@neplyah)

LOBODA

Співачка Світлана Лобода також (LOBODA) приєдналася до тренду, опублікувавши фото з нещодавньої прогулянки. На знімках зірка відображена в рожевому топі та шортах, як у Барбі.

— Життя — це більше, ніж бути просто гарним Барбі, треба бути гарною людиною, — зазначила артистка.

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Олена-Крістіна Лебідь

Зірка шоу «Аферистів у мережі» Олена-Крістіна Лебідь у Instagram показала, як би виглядала в ролі ляльок Барбі та Кена. Телеведуча виклала у мережу знімки, згенеровані штучним інтелектом.

— Ну, я Barbie – таке. А ось Ken… амутила б, — зізналася Олена Крістіна.

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк перетворилася на ляльку Барбі для гумористичного insta-серіалу, яку зняла разом із зіркою «Жіночого кварталу» Іриною Гатун. У відео Леся грає Барбі, а Ірина – ляльку-пупса, у якої западає око. Обидві стоять у коробках на полиці магазину, сподіваючись, що на них знайдеться покупець. У відео Нікітюк також потролила недавній скандал навколо серіалу «СМТ Інгулець», на створення якого з держбюджету виділили 33 мільйони гривень.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Леся Нікітюк (@lesia_nikituk)

Христина Решетник

Дружина телеведучого Григорія Решетника Христина показала «вагітні» фото в образі Барбі. Як з’ясувалося пізніше, ці знімки були зроблені ще 2020 року, коли Христина була вагітна сином Олександром. Однак, у стор Instagram Решетник зізналася, що вони з чоловіком планують стати батьками ще одну дитину.

Фото: instagram.com/kristina_reshetnik

Олексій Арестович

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович також виклав у мережу знімки в образі Кена, створені штучним інтелектом. У сторіс Instagram він пожартував, що в такому вбранні відвідав прем’єру «Опенгеймера».

Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Світлана Вольнова

Світська левиця та бізнесвумен Світлана Вольнова підтримала «рожевий спам» у мережі разом із дочкою Аннет. Вольнова виклала знімок, на якому знята разом із спадкоємицею в однакових рожевих костюмах власного бренду.

Фото: instagram.com/diva_volnova

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить