На зйомках третього сезону Коп з минулого: нові обличчя, інтриги та службовий роман

На зйомках третього сезону «Коп з минулого»: нові обличчя, інтриги та службовий роман

Фото: ICTV 2

Головний у цій детективній історії — капітан міліції Олег Долін. Чоловік приходить до тями у лікарні і дізнається, що після важкого поранення пролежав у комі 20 років. За цей час міліція перетворилася на поліцію, рекет і «братки» залишилися в минулому, а у новій реальності всі зависають у гаджетах та знімають блоги. Життя «прибульцю» з лихих 1990-х доводиться починати заново, щоб адаптуватися у сучасному світі. То ж у нових серіях наш коп намагатиметься шукати злочинців за допомогою новітніх технологій, проте й своїми перевіреними методами з минулого не нехтуватиме.

Восени канал ICTV 2 планує показати другий сезон серіалу «Коп з минулого». Тим часом KP.UA побувала на зйомках третього і вже знає, чого вам чекати у нових серіях.

У Доліна – новий напарник

На кіностудії Victoria Film Studios вперше з початку повномасштабної війни кипить робота – нині тут знімають третій сезон одного з найулюбленіших українських серіалів «Коп з минулого».

— Шокуюча ситуація розгортається перед моїми очима, — говорить Дмитро Суржиков, який грає Олега Доліна. — Майданчик, на якому ми знову зібралися, виглядає так само, але водночас він змінився назавжди. Тут ті самі предмети, та ніби вони набули іншого змісту. Команда залишилася разом, проте кожен із нас став іншою людиною – очі інші. Відчуття, що все це сталося вчора, але пройшов довгий рік, який змінив усе навколо. Та ми несказанно раді, що зйомки знову ожили і наша знімальна сімʼя знову разом.

Сім’я, правда, дещо змінилася. Нового напарника Доліна — інтелігентного лейтенанта поліції Андрія Сироїда — тепер грає актор Павло Текучев. Про долю колишнього колеги Андрія Василенка, якого на екрані втілював Артур Логай, режисер Олександр Сальников не розповідає навіть нам. Інтрига – самі розумієте.

— Але, скажу я вам, у нас буде дуже багато цікавих поворотів, ми робимо великий акцент на взаємовідносинах між нашими героями, — розповідає Сальников. — Наш Долін – провокатор, він бере хитрістю, провокує всіх навколо, це його природа, він цим живиться і тішиться з цього. Звісно, життя змушує його вчитися новому, але інколи він дозволяє собі використовувати застарілі методи 90-х, тоді як молодий лейтенант — прогресивні та технологічні. За їхніми стосунками буде цікаво спостерігати.

У героя Дмитра Суржикова Олега Доліна – новий напарник Андрій Сироїд, якого грає Павло Текучев. Фото: ICTV 2

Екшн, нові злочини і романтичні авантюри

Власне, через різницю в поглядах між Доліним та Сироїдом і виникатимуть комедійні ситуації.

— Сироїд – дуже відповідальний, пунктуальний, увесь такий чесний, правильний, — розповідає про свого героя Павло Текучев. — Він щойно закінчив поліцейську академію, намагається робити свою роботу правильно, і тут на його шляху трапляється Долін, у якого геть інші методи в роботі, який мислить образами минулого століття, і це накладає певний відбиток на те, як він діє, поводить себе з людьми. Якраз на протиріччі цих двох персонажів і будується вся комедійна історія серіалу. У них цікаві стосунки, бо вони одне одного не сприймають. Це люди з різних світів, які абсолютно не усвідомлюють, що щось може бути не так, як вони собі думають.

Текучев зізнається: з Дмитром Суржиковим грати важко, але надзвичайно цікаво.

— От як ви побачите в серіалі, все так само відбувається і на зйомках. Важко тримати планку і бути з ним на рівні, — продовжує актор. — Дмитро – професіонал з величезним досвідом і талантом. Він нутром відчуває, коли хтось грає неправдиво. Моментально все перериває і пояснює, що так не може бути. І це, звичайно, йде на користь всім.

Війна внесла корективи і в сам знімальний процес. То ж, як пояснює нам режисер, акцент трішки зміститься на стосунки між героями.

— Дуже велику увагу ми приділяємо відносинам між персонажами, адже хочеться трохи відволікти глядача. Зараз не можна використовувати піротехнічні засоби, не можна стріляти, тому ми імітуємо постріли, десь будемо накладати звук, адаптуємо історію під реалії. Тому буде і екшн, і нові злочини, але в той же час і романтичні авантюри, і гумор, — каже Олександр Сальников.

Дмитро Суржиков та Даша Трегубова. Акторка зізнається, що за сюжетом у них розвиваються цікаві особисті стосунки. Фото: ICTV 2

Малиновська тепер жінка-вамп

За романтичними історіями йдемо до Даші Трегубової, яка грає одну з головних героїнь картини Тетяну Малиновську. Хочеться ж і дівчачих подробиць.

— У другому сезоні моя героїня, психолог Тетяна Малиновська, стала набагато яскравішою, — ділиться секретиками Даша Трегубова. – Вирішили зробити з неї жінку-вамп. У першому сезоні Тетяна була наче сіра мишка. А тепер моя героїня, напевно, вирішила влаштувати своє особисте життя, тож стала обирати набагато яскравіші вбрання, та й загалом у її житті відбуваються цікавіші події. В першому сезоні Малиновська була просто штатним психологом у відділку, але я додала їй своїх амбіцій, і тепер вона дуже амбітна жіночка, яка вирішила, що їй не достатньо бути лише психологом. У неї активно розвивається особисте життя, в тому числі й з головним героєм. Дуже цікава історія у нас з Суржиковим буде. В третьому сезоні вона просто досягає піку.

— Бурхливий роман? – цікавимося у акторки.

— Все вам розкажи! – сміється Трегубова. — Так, у нас буде роман із Суржиковим. І дуже непростий, бо ми зовсім різні за характерами.

Дивимося, як Дмитро Суржиков грає нову сцену. Від актора, до речі, на знімальному майданчику в захваті всі.

— Всі знають, що Суржиков – це просто акторище, — говорить Даша. — Зйомки таких проєктів реально дуже виснажливі. Моя Малиновська — головна жінка в серіалі, але головна жінка у чоловічому серіалі. Тому в мене буває вихідний або от зараз ми з вами маємо можливість поговорити, бо кілька сцен знімаються без мене. А сцен без Суржикова майже немає, він постійно на майданчику, і це реально дуже важко. Знімальний день у нас триває 12 годин, плюс годину займає дорога. Тому коли щодня ти працюєш по 13 годин, важливо, щоб на майданчику була команда. І мені дуже приємно, що ми з Дімою команда. Він це неодноразово підкреслював, і я це відчуваю. Ми намагаємося робити якісно кожну сцену навіть тоді, коли вже дуже втомлені і можна було б просто сказати текст. Та ми все одно у кожній сцені намагаємося знаходити якісь нові барви, фішечки, і Діма в цьому великий майстер.

На цьому режисер кличе акторів в кадр, до завершення 12-годинного знімального дня ще кілька годин – ніхто не розслабляється.

— Камера, приготуватися, — дає команду Сальников.

Що ж — вимальовується цікава історія, і ми чекаємо на неї восени на каналі ICTV 2.

Психолог Тетяна Малиновська, яку грає Даша Трегубова, тепер вже не сіра мишка. Фото: ICTV 2

Для довідки

Український серіал є адаптацією популярного у всьому світі німецького детективу Der Lezte Bulle («Останній бик»). Свої версії серіалу вже зняли у Франції, Чехії та Японії. Готуються знімати свою адаптацію і американці, де продюсером пілотної серії став Сильвестр Сталлоне.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить