На фронті загинув учасник шоу «Х-фактор» 21-річний Савелій Федан

На фронті загинув учасник шоу «Х-фактор» 21-річний Савелій Федан

Фото: t.me/orlovdmytroEn

На фронті загинув 21-річний захисник, учасник талант-шоу «Х-Фактор» Савелій Федан. Про смерть хлопця повідомив у соцмережах міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

— Страшна звістка про тяжку втрату прийшла до нас з фронту. У важких боях за свободу та незалежність України загинув 21-річний енергодарець Савелій Федан. Його ім’я відоме кожному мешканцю нашого міста. Адже юнак із самого дитинства, яке співпало з початком російської агресії, брав активну участь у всіх патріотичних заходах в Енергодарі, активно волонтерив, допомагав військовим та разом із волонтерами у віці 13 років уперше побував на передовій, — уточнив Дмитро Орлов. — Хлопець прожив на світі всього 21 рік… Попереду у нього мало бути довге та щасливе життя. Але життя хлопця обірвала війна, його забрали нелюди, які прийшли на нашу землю вбивати та руйнувати. Розділяємо біль втрати та приносимо щирі співчуття сім’ї та близьким. Вічна пам’ять, честь і слава загиблому Герою, справжньому Воїну, гідному синові України.

Федан навчався у Запорізькому обласному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», після чого вступив на факультет підготовки фахівців Десантно-штурмових військ Одеської Військової академії. З початку повномасштабної війни подався на фронт захищати Україну.

Савелій змалку співав патріотичні пісні власного авторства. З однієї з них за назвою «Україна» він навіть виступив на сцені дев’ятого сезону шоу «Х-фактор».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить