На 1+1 відповіли Положинскому, який звинуватив продюсерів «Голосу країни» у популяризації російського контенту

На 1+1 відповіли Положинскому, який звинуватив продюсерів «Голосу країни» у популяризації російського контенту

Фото: скриншот youtube.com/ПРЯМА ЧЕРВОНА

У команді 1+1 media відповіли музиканту Олександру Положинському, який звинуватив продюсерів «Голосу країни» у популяризації російського контенту. У коментарі сайту 24 каналу представники мовника заявили, що у всіх сезонах проєкту звучало не менше 60% українських пісень, а 40% композицій було виконано іншими мовами (серед них не лише російська, а й англійська, французька та інші). Організатори шоу також нагадали, що переможцями проєкту ставали люди, які виконували українські пісні — від Івана Ганзери із «Не плач, тато» до Марії Квітки з композицією на слова Шевченка «Реве та стогне».

— Про переважання російських хітів на «Голосі країни» говорити просто недоречно. Починаючи із 5 сезону серед тренерів «Голосу країни» не було і не могло бути росіян. Це принципова позиція 1+1 media, адже для нас відкрита агресія Росії проти України почалась у 2014 році, – запевнили представники мовника. — Цю позицію ми будемо продовжувати й надалі, даючи можливість проявитись на головній сцені новим іменам в українській музиці. Так, до прикладу, цього року в тренерське крісло сів автор хіта «Стефанія» та продюсер Alyona Alyona, Kalush Orchestra та ще багатьох успішних молодих артистів Іван Клименко. Очікуємо і серед учасників 13-го сезону побачити яскраві таланти та нові імена, які будуть рухати розвиток музичної індустрії вперед.

Олександр Положинський в інтерв’ю YouTube-каналу «ПРЯМА ЧЕРВОНА» розкритикував «Голос країни» та його продюсера Володимира Завадюка за просування в проєкті пісень країни-агресора та «роботі на російську пропаганду». Артист також додав, що поправкою для Завадюка стала б служба у ЗСУ.

Раніше команда проєкту оголосила, що наставниками нового сезону стануть фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна та музикант Артем Пивоваров, продюсер та співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко. Ім’я четвертого тренера стане відомим наступного тижня.

Українська адаптація шоу The Voice («Голос країни») стартувала в ефірі 1+1 у травні 2011 року. За 12 сезонів проєкту лише у чотирьох з них тренерами були виконавці з РФ: Діана Арбеніна (1 та 2 сезон), Стас П’єха (1 сезон), Валерія (2 сезон), Сергій Лазарєв (4 сезон), Тамара Гвердцителі (4 сезон). Загалом за 12 років крісла наставників займали 21 артист.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить