MONATIK відповів на закиди в «перевзуванні»

MONATIK відповів на закиди в «перевзуванні»

Фото: прес-служба MONATIK

Співак Діма Монатик ( MONATIK ) відреагував на хейт у соцмережах, який досі «прилітає» йому і Потапу з початку повномасштабного вторгнення РФ. Тоді артисти перебували за кордоном, чим обурили частину шанувальників. В інтерв’ю Славі Дьоміну виконавець зазначив, що вони з дружиною стали заручниками ситуації і пошкодували про те, що в той момент не знаходилися в Україні.

— На мене теж нормально лилося та ллється. Тут таке діло. Дивно стати заручником ситуації. Ми вже з дружиною говорили, краще було б опинитись в Україні, а ми були за кордоном. Хтось пише втікач. Але є велика різниця між втікачем та тими, хто навпаки повертається. Тих, хто повертається, треба підтримати. Я самого початку війни намагався бути в інфопросторі. Бажання повернутися було, але вже після туру. На п’ятий місяць війни я був тут. Підтримую наших хлопців та думаю, що це видно. Я Потапа тут не бачив. Не знаю чим він займається. І тому люди так реагують. Війна по-різному працює на голову, думки. Може,  у нього не вистачає внутрішнього ресурсу, а можливо, енергії, бажання в цілому. Важко відповідати за Олексія. Колись відповість сам, – зізнався музикант.

Відповів MONATIK і тим, хто дорікнув йому у «перевзутті» після повернення в Україну.

— Мені не подобається це поняття. Я багато знаю російськомовних, які намагаються перейти на українську. У нас у народі повелося таке, що той, хто переходить на українську, значить він „перевзувся“. Я так не вважаю. Ти просто взяв та зрозумів те, чого раніше не розумів. Не можна травити. Це треба було зрозуміти самому в голові. Прийти до цього. Шкода, що так, — додав він.

За кілька днів до повномасштабної агресії Росії артист вилетів у відпустку із сім’єю до Іспанії. Після вторгнення РФ він співпрацював із благодійними фондами та збирав гуманітарну допомогу українцям. У липні після закінчення благодійного європейського туру Life will win MONATIK повернувся на батьківщину та виступив у київському метро. Наразі виконавець дає концерти країною в рамках благодійного туру «ART Оборона», де збирає кошти на допомогу потерпілим у війні українцям.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить