Міла Нітіч заявила, що більше не згадуватиме про Бебешка на прохання дружини Кузьми Скрябіна

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Співачка Міла Нітіч вирішила покласти край конфлікту з продюсером Володимиром Бебешко. В інтерв’ю Аліні Доротюк артистка зізналася, що більше ніколи не згадуватиме про екснаставника в інтерв’ю на прохання дружини Андрія Кузьменка Світлани. Артистка дала слово сім’ї музиканта після того, як на тлі скандалу з продюсером їй заборонили виконувати будь-які пісні з репертуару Кузьми.

— За кілька днів після нашого розриву [співпраці з продюсером] я виступала на одному з телеканалів і співала пісню Андрія Кузьменка «З Новим Роком та Різдвом». Це був різдвяний спецвипуск, і мене попросили цю пісню заспівати. Колись цю пісню дуже давно покійний Андрій сам дозволив мені цю пісню виконувати. Я її завжди співала, більше на неї ніхто не зробив каверу. Я її виконала, минає тиждень і вона має виходити в ефір. Мені дзвонять із телеканалу і починається скандал чомусь так. Мені дзвонить юрист родини Андрія і каже: «Ви не мали права виконувати цю пісню без дозволу Володимира Бебешка, оскільки аранжування та всі суміжні права на аранжування належать йому і тепер він має право викликати вас до суду», — уточнила артистка. — Я відповіла, що мене попросив заспівати цю пісню телеканал, який, власне, і повинен займатися правами на цю пісню. Він був просто нереально злий і на цьому ґрунті поговорив із родиною Кузьми. Через те, що ця ситуація сталася мені взагалі заборонили виконувати будь-які пісні Андрія. Мені було дуже неприємно, але на той момент я нічого не могла зробити з цим.

Цього року виконавиця все ж таки звернулася до дружини музиканта з проханням зняти заборону. Натомість Світлана Кузьменко попросила її публічно не говорити про Бебешка.

— За рік я йому зателефонувала, попросила цю заборону зняти, якось поговорити з дружиною Андрія Світланою чи з його мамою. Він сказав: «Слухай, у мене немає бажання зараз тебе навчити або поставити тебе в позу. Я не знаю, що я мушу зараз сказати Світліні, щоб тобі дозволили цю композицію виконувати». Цього року я набралася сміливості та зателефонувала до Світлани Кузьменко сама. Світлана мене попросила зробити тільки одне. Вона сказала «Міло, я поговорила з Володею. Ми вирішили це питання, конфлікт вичерпаний, але дай мені слово, що ти більше ніколи не заговориш про нього в інтерв’ю і не згадуватимеш усю цю історію». Я пообіцяла їй і хочу це слово стримати. Я сьогодні офіційно заявляю, що це востаннє, коли я говорю про Володимира Бебешка в інтерв’ю.

У 2019 році Нітіч припинила співпрацю з продюсером Володимиром Бебешком. Артистка розповідала, що конфлікт із наставником стався через творчі непорозуміння.

Мілі Нітіч 33 роки. Вона учасниця телепроектів «Шанс» та «Голос країни». У 2009 році стала бронзовою призеркою конкурсу «Нова хвиля», отримавши «Золоту зірку Алли» від Пугачової. У 2011-му та 2017-му Міла брала участь у національному відборі на конкурс «Євробачення». Найвідомішими її піснями є «Каюсь», «Просто бути щасливою», «Запитайте у осені».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить