Михайло Панчишин продасть нагороду переможця «Голосу країни» для допомоги ЗСУ

Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Переможець «Голосу країни-13» Михайло Панчишин після фіналу шоу заявив, що продає свій переможний кубок. Артист разом зі своїм наставником Артемом Пивоваровим розіграють трофей на своїх сторінках у соцмережах. Усі виручені кошти Панчишин передасть на допомогу ЗСУ. Про це співак та його тренер розповіли в ефірі «Сніданку з 1+1».

– Ми наразі хочемо офіційно оголосити, що цей кубок ми розіграємо на наших офіційних сторінках у соцмережах. Будь ласка, стежте. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку наших військових — безпосередньо підрозділу Михайла «Бойові бобри», — поділився Артем Пивоваров.

У фіналі шоу, яке пройшло у прямому ефірі з Варшави, Панчишин виконав три пісні — Show Mast Go On гурту Queen, «Маніфест» у дуеті з наставником Артемом Пивоваровим, а також авторський трек «Невідомий герой». У третьому етапі фіналу за кубок переможця боролися двоє військових – Юрій Городецький та Михайло Панчишин. Співак був обраний переможцем сезону шляхом голосування глядачів.

Михайлу 25 років. Він колишній соліст гурту Ptashkin та переможець восьмого сезону шоу «Х-фактор». З початку повномасштабної війни став на захист України, воював на Київщині, потім — у Бахмуті. У місті під час тяжких боїв отримав контузію. Артист відслужив майже рік, нині комісований за станом здоров’я. Повернувшись додому, Панчишин написав альбом пісень, в основу якого лягли реальні історії побратимів. Найвідоміші його треки — «Я солдат», «Паранойя», «Невідомий герой».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить