Мер Коломиї обурився серіалом ТЕТ «Встигнути до 30», у якому карикатурно показали «Любу з села»

Мер міста Коломия Івано-Франківської області Богдан Станіславський зажадав вибачень від телеканалу ТЕТ за карикатурне зображення жительки міста у серіалі «Встигнути до 30». Він вважає, що героїню Любу показали у «найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців». 

— «Люба» точно не з Коломиї. Цей карикатурний, гротескний образ людини «з села», побудований на найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців, однозначно не співвідноситься з жителями Коломиї. Якщо автори серіалу вже так сильно хотіли створити персонажа з Коломиї, то необхідно було б поцікавитись специфікою та особливостями життя в нашому місті, яких у нас дійсно багато. Вони не такі примітивні, низькосортні та русифіковані, а самобутні та унікальні. Від мене як від міського голови Коломийської громади вже готується офіційний лист до телеканалу «ТЕТ» та авторів серіалу з вимогою у якнайкоротший термін публічно перепросити за спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини – уродженця нашого міста. Також, на мою думку, серіал має бути вилученим з інтернет-мережі та більше не транслюватись на телебаченні, — написав Станіславський у Фейсбуці.

Серіал розповідає про трьох дівчат —  сексуальну і трохи легковажну Іру (Дар’я Петрожицька), кар’єристку Сашу (Анна Кошмал) та «селючку» Любу (Анастасія Остреїнова), які знайомляться в день свого 29-річчя в одному з київських барів і обіцяють одна одній досягти своїх цілей до 30. За сюжетом, Люба переїхала до Києва із Коломиї. Вона розмовляє суржиком і уособлює собою «затуркане село», хоча Коломия це місто із населенням 60 тисяч людей.

Як підмітила оглядачка «Детектор медіа» Лєна Чиченіна, у акторки Остреїнової ще й типово «російська зовнішність, як на картинках з «русскімі красавіцамі».

Прем’єра серіалу відбулася на телеканалі «ТЕТ» 23 жовтня. Режисером є Віктор Медведський, який зняв для каналу «1+1» серіал «СидорЕнки-СидОренки» — адаптацію російського серіалу «Іванови-Іванови».

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить