Melovin здався в лікарні і завив, що страждає від невиліковної хвороби

Фото: instagram.com/melovin_official

Співак MELOVIN страждає від невиліковної хвороби. Про це артист повідомив у соцмережах, опублікувавши кадри із лікарні. Виконавець не став поки що вдаватися до подробиць і називати свій діагноз, але зізнався, що був шокований висновком лікарів.

— У мене невиліковна хвороба, яка, на жаль, не лікується. Я давно хотів це розповісти, але просто сам не міг зібрати себе до купи. Ви багато питали мене, чому я так різко схуд, як ви пишете, покращав. Все не так просто. Я хочу поділитися з вами, тому що ви моя сім’я. Важко було з цим зібратися та розповісти, – зазначив артист. — Я довго проходив різні медичні обстеження, зникав і не з’являвся у соцмережах. Потім я почав активно вести своє життя, бо зрозумів, коли, як не зараз, це робити. Я сподіваюся, що ви мене підтримаєте. Всі подробиці я хочу розповісти вам як можна особисто.

MELOVIN уточнив, що останнім часом він часто втрачав і набирав вагу. Щоб це ніяк не відображалося на його обличчі, він вирішив видалити Комки Біша (скупчення жирової тканини в області щік – Авт.) та попередньо здав аналізи, які показали наявність хвороби.

Шанувальники співака припускають, що у нього стеатогепатит. У сторис Instagram артист виклав висновок лікарів, де можна побачити схожий попередній діагноз.

Стеатогепатит – це запальне захворювання тканини печінки, обумовлене надмірним накопиченням жирової тканини. На сьогоднішній момент немає жодного лікарського препарату для лікування цього захворювання.

Фото: instagram.com/melovin_official

Фото: instagram.com/melovin_official

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить