Лобода зустрілася з українськими біженцями у Польщі

Лобода зустрілася з українськими біженцями у Польщі

Фото: Прес-служба LOBODA

Співачка Світлана Лобода ( LOBODA ) зустрілася з українськими біженцями у Польщі. Артистка відвідала один із найбільших центрів для переселенців у Варшаві, куди привезла побутову техніку та спортивне спорядження для дитячого майданчика. Кадрами зустрічі з українцями виконавиця поділилася у Instagram.

— Вчора була тепла зустріч в Центрі гуманітарної допомоги у Варшаві, де сьогодні проживає понад 600 українців. Мене вкотре до глибини душі зворушили великі, відкриті серця тих, хто втратив все, але не віру і людяність. Вдячна за довіру, за кожну почуту історію боротьби і болю. Бо знаю, що пережити його зможемо лише разом, — зауважила співачка. — Я не можу повернути людям рідні домівки, та постаралася привезти і передати те, що може наблизити їх тимчасовий прихисток до домашнього затишку і комфорту.

Лобода поспілкувалася з біженцями та виконала для них кілька пісень українською мовою. Проте, як повідомляє «Радіо Свобода», були й ті, хто демонстративно залишив помешкання під час візиту знаменитості.

До 24 лютого 2022 року Лобода жила в Росії та Європі. Після початку повномасштабної війни переїхала до Риги (Латвія) разом із сім’єю та музикантами, і зараз дає благодійні концерти на підтримку рідної країни. Раніше співачка в особистому відеощоденнику показала кадри поїздки на фронт та зустрічі з українськими військовими у шпиталі.

Фото Фото 10 Серпня18:37 Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить