Команда серіалу «Дієта №0» перезняла сцени з росіянкою Оксаною Сташенко, яка підтримує війну, з іншою акторкою

Фото: кадр із серіалу варіанта 2021 року

Компанія Artforms production перезняла сцени серіалу «Дієта №0», в яких знімалася росіянка Оксана Стешенко, яка підтримала війну, з іншою актрисою. Про це повідомила у соцмережах керівник компанії Тетяна Гнєдаш у відповідь на чутки, що телеканал ТЕТ перед прем’єрою замінив обличчя артистки за допомогою дипфейка на іншу українську актрису.

— Серіал «Дієта №0» виготовлено українською компанією Artforms production на замовлення українського телеканалу 1+1 ще у 2021 році, за рік до повномасштабного вторгнення. Знімальний процес проходив в Україні та Латвії, а до акторського складу були залучені представники різних країн, у тому числі акторка Оксана Сташенко, яка виконувала у серіалі другорядну роль. Премʼєра серіалу була запланована на 28 лютого 2022 року, але, зі зрозумілих причин, не відбулася і була відкладена. Також нас, звісно ж, обурив той факт, що Сташенко підтримала повномасштабне вторгнення рф в Україну, заявляючи про це у численних інтерв’ю. Тому абсолютно природною є рішуча позиція українських медіа щодо неможливості транслювати з телеекранів обличчя цих та всіх інших людей, які підтримали велику війну. Каналом та компанією Artforms productoin було прийнято рішення замінити акторку, перезнявши сцени за її участі та перемонтувавши епізоди, де вона була присутня. Усі правові норми дотримані, — зазначила Тетяна Гнєдаш.

У березні цього року схожий скандал спалахнув навколо проєкту телеканалу СТБ. Тоді мовник анонсував показ серіалу «Останній лист коханого» з росіянином Прохором Дубравіним, обличчя якого за допомогою дипфейка замінили на актора Дмитра Саранскова. Дізнавшись про заміну, українські актори випустили колективне звернення до мовника з вимогою не транслювати проєкт в ефірі, після чого показ було скасовано.

Оксана Сташенко, відома за роллю у серіалі «Повернення Мухтара», виступила на підтримку російських окупантів, які напали на Україну. Сташенко також назвала українських артистів, з якими раніше знімалася, «каліками на мізки», і розкритикувала їх за те, що вони проти війни та звинувачують РФ у збройній агресії.

Фрагмент версії серіалу з Оксаною Сташенком, який планував показати 1+1 на початку лютого 2022 року Фото: кадр із серіалу

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить