Катерина Кухар відкрила навчальний рік у хореографічному училищі концертом з Lida Lee та Євгеном Хмарою

Катерина Кухар відкрила навчальний рік у хореографічному училищі концертом з Lida Lee та Євгеном Хмарою

Фото: прес-служба Катерини Кухар

Прима-балерина Катерина Кухар у День знань відкрила навчальний рік у хореографічному коледжі гучним концертом. На святі 1 Вересня для її 205 учнів виступили співачка Lida Lee, композитор-віртуоз Євген Хмара, заслужена артистка та солістка Національної опери України Ольга Голиця, а серед запрошених була дизайнер Юлія Магдич.

— Кожен із наших дітей – іскра, що має необмежений потенціал. Мета нашого коледжу – допомогти їм розкрити таланти та досягти повного розвитку, щоб іскра перетворилась на яскравий вогонь й реалізований потенціал. Ми ростимо їх для великої сцени! Маю надію, що вони дійдуть всі до кінцевої мети незважаючи на такі важкі випробування, що проживає наша Батьківщина. Вони майбутня еліта. Посли української культури у світі, – зауважила балерина.

Під час урочистої церемонії першого дзвоника у коледжі відбулася посвята новоприбулих учнів у балетне мистецтво. На честь цього композитор та піаніст віртуоз Євген Хмара представив одну зі своїх композицій, співачка Lida Lee виконала хіти «Прокидайся» і «З тобою», а Ольга Голиця презентувала учням коледжу танцювальний виступ.

Для урочистого концерту прима-балерина Катерина Кухар обрала класичний білий костюм від дизайнера Івана Фролова, доповнивши образ туфлями-човниками.

Катерина Кухар була призначена виконувачем обов’язків директора Київського державного хореографічного училища у липні 2020 року. До цього заклад очолював громадянин Японії народний артист України (2015) Набухіро Тірада. Він виконував обов’язки директора вісім років.

Фото: прес-служба Катерини Кухар

Фото: прес-служба Катерини Кухар

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить