Ірина Горова відповіла на закиди, що розірвала співпрацю з Потапом через його скандали

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Продюсер лейблу POMITNI Ірина Горова прокоментувала чутки, що розірвала партнерську співпрацю з Потапом через його публічні скандали, щоб уберегти компанію від репутаційних ризиків. В інтерв’ю Аліні Доротюк Горова зазначила, що з ексчоловіком вони спілкуються як батьки спільного сина, бо зараз мають абсолютно різні погляди і цілі.

– Ми не працюємо з Потапом. Ми не перетинаємось у робочих моментах. Ми спілкуємось як батьки нашої дитини. Перевірити, хто у складі POMITNI дуже просто, зараз відкрито реєстри. Я не приховуватиму щось. Тим більше, що наші погляди та цілі зовсім інші. У нього мета – просунутися на міжнародних ринках, у мене – залишитися тут і потім також просунутися на міжнародні ринки. Він працює з одними проєктами, я з іншими. Таке буває, що люди розходяться. Називати «шлейф»… Я не звертаю на це увагу, бо мені здається, що всі розуміють, що це його або піар-стратегія, або помилки. Це його життя, я не можу за нього відповідати. Але якщо я щось бачу, я можу йому написати «Олексію, ну трохи інший контекст. Я тобі раджу щось інше зробити». При цьому ми не його піар-компанія, — уточнила Ірина. – Я хотіла б в принципі, щоб ми цю тему закрили. Якщо людина будує свою стратегію, розповідає про те, з якими артистами співпрацює, є допомога, благодійність, виступи, сенси, то слід за цим слідкувати. І дуже класно, коли журналісти посилюють людей, які щось роблять, а не шукають на що б звернути увагу з минулого. Вже три роки минуло, а розлучена я років 10.

Горова додала, що після початку повномасштабної війни у ​​них із Потапом не залишилося спільних проєктів, які можна було б розвивати, тож колишні партнери полюбовно розірвалися співпрацю.

— Мені здається, що творча людина, яка створює щось на якомусь ринку, вона має відчувати, що відбувається, який контекст. Я залишилася в Україні, а Олексій, хто б там що не казав, ще до війни виїхав на відпочинок і там залишився. З кожним місяцем у нас розривався контекст. Ми не розуміли, що нас тепер поєднує. Він почав займатися більше Настею, а я залишилася тут в Україні і ми з Надею намагалися якось побудувати нашу нову історію. І об’єднуючих сенсів, проєктів та всього того, що ми робили, просто не залишилося. Ми через якийсь час сіли, відверто поговорили і домовилися, що все, що ми напрацювали до повномасштабної війни (каталог, музику), це спільна справа, а все, що ми зробили вже після повномасштабного вторгнення, залишилося мені. Тому що гроші, які вкладалися – вкладалися лише мною, – наголосила продюсер.

Ірина також звернулася до журналістів з проханням бути коректнішими і не чіплятися за минуле, згадуючи її у своїх матеріалах лише як «колишню дружину Потапа».

Потап та Ірина Горова були одружені 14 років, у них є син Андрій. У 2007 році пара заснувала продюсерський центр MOZGI Entertainment, який після ребрендингу у 2023-му отримав назву POMITNI. Продюсери розлучилися у 2014 році, хоча публічно повідомили про це лише через два роки. У 2019-му Потап зіграв весілля з колегою по дуету «Потап і Настя» Настею Каменських.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить