Харчишин, Матвєєва та Усик подарували будинок багатодітній родині, яка втратила житло через війну

Харчишин, Матвєєва та Усик подарували будинок багатодітній родині, яка втратила житло через війну

Фото: Майстер управління 360

Фронтмен «Друга ріка» Валерій Харчишин та телеведуча Надія Матвєєва разом із благодійними фондами «Відбудуємо разом» та «Natalia Kovalenko Foundation» подарували перший будинок у рамках проєкту «ВУЛИЦЯ СЕРЦЯ». Його отримала багатодітна родина Світлани Дорошенко із села Мощун (Київської області).

Збір коштів на будівництво трикімнатного будинку відбувся завдяки аукціонам та донатам. До проєкту приєдналися Олександр Усік, Андрій П’ятов, Ольга Сумська, Геннадій Попенко та інші знаменитості.

Урочиста передача ключів від будинку відбулася напередодні. До Мощуна до сім’ї в гості приїхали благодійники та меценати, серед яких: Валерій Харчишин, Надія Матвєєва, Марина Кінах, засновниця фонду Наталія Коваленко, забудовник Ібрагім Баладжаєв, Наталія Кисельова з фонду «Діти Дітям», благодійниця Наталія Бобровникова  Сергій Смаль, староста Мощуна Вадим Жердецький та інші.

— Спільні добрі справи з Наталією Коваленко ми почали робити ще з літа 2022 року. Відбулось кілька благодійних виступів та аукціонів, на яких збирали гроші для відбудови житла родинам Мощуна. Важливо, що родина отримує постійне якісне житло. Хочеться розголосу цього проєкту, щоб долучались нові і нові благодійники та була можливість далі будувати «ВУЛИЦЮ СЕРЦЯ» — зазначив Валерій Харчишин.

Сам музикант не з чуток знає, як це втратити житло. У березні минулого року артист втратив будинки в Гостомілі через обстріл російських окупантів. За словами Валерія, там не лишилося нічого, крім сміття. На відновлення житла піде багато часу, оскільки для цього необхідно пройти тривалі бюрократичні процедури.

Фото Фото 12 Липня10:51

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить