Фільм «Довбуш» у перший вікенд прокату зібрав 8,7 мільйонів гривень

Фільм «Довбуш» у перший вікенд прокату зібрав 8,7 мільйонів гривень

Фото: facebook.com/DovbushMovie

Історичний екшн «Довбуш» режисера Олеся Саніна за перший вікенд у прокаті зібрав 8,7 мільйона гривень. Про це повідомляє Forbes із посиланням на Film.ua Group.

За даними джерела, з 24 по 27 серпня фільм «Довбуш» переглянуло майже 60 тисяч глядачів. Касові збори включають також допрем’єрні покази в турі команди фільму Україною, що розпочалися 19 серпня. Кінострічку презентували у Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі.

Стрічці не вдалося перевершити результати картини «Поводир» за перший вікенд прокату. У 2014 році в перші дні прем’єри картина зібрала рекордні на той час 94 тисячі 754 глядача, а у 2019-му на історичний екшн «Захар Беркут» Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна за чотири дні прокату прийшли понад 148 000 глядачів, купивши білети на суму 13,2 мільйонів гривень.

«Довбуш» — один із найдорожчих українських фільмів часів незалежності. За даними сайту MBR, бюджет проекту становив майже 120 млн грн, 65 з яких виділено із держбюджету. Робота над фільмом тривала майже 10 років, а зйомки розпочалися у серпні 2018 року. Через повномасштабне вторгнення РФ та пандемію коронавірусу реліз стрічки двічі переносили: у 2021-му та 2022-му роках. Загалом права на показ українського фільму викупили понад 20 країн.

Фільм розповість про події ХVIII століття, коли українська нація вкотре зазнавала утисків і опинилася під владою Московської держави та Речі Посполитої. Через жорстоке правління польської шляхти гуцули біжать у гори. Брати Олекса та Іван Довбуші прагнуть помститися панам за вбивство батьків. Вони обидва поза законом, обидва розбійники, а згодом і між ними починається ворожнеча. Іван хоче грошей, Олекса – справедливості.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить