Фільм «Барбі» зібрав мільярд доларів у світовому прокаті всього за 17 днів

Фільм «Барбі» зібрав мільярд доларів у світовому прокаті всього за 17 днів

Фото: facebook.com/WarnerBrosPicturesUkraine

Фільм Грети Гервіг «Барбі» з Марго Роббі та Райаном Гослінгом у головних ролях зібрав понад 1 мільярд доларів у світовому прокаті всього за 17 днів. Режисерка кінострічки Грета Гервінг стала першою жінкою в історії кінематографа, чий фільм заробив таку суму. Про це повідомляє Variety.

Третій тиждень поспіль кінострічка очолює касові збори у світі, обійшовши новачків «Черепашки-ніндзя: Погром мутантів» та «Мег 2: Впадина». У третій вікенд прокату картина зібрала 53 мільйони доларів, обігнавши фільм Крістофера Нолана «Оппенгеймер» (28,7 мільйона доларів), який вже подолав позначку у 500 мільйонів доларів.

Фільм «Барбі» також є рекордсменом компанії Warner Bros, який найшвидше досягнув позначки в 1 мільярд доларів. Попередній рекорд належав картині «Гаррі Поттер та Дари Смерті: Частина 2», який зібрав цю суму за 19 днів прокату.

За сюжетом картини, Барбі змушена виїхати з ідеальної країни Барбіленд, бо вона перестала відповідати місцевим високим стандартам краси. Разом із Кеном вони йдуть у світ людей, але там з’ясовується, що для успіху та досконалості потрібно набагато більше, ніж гламурна зовнішність.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить