Ексучасник «Дизель Шоу» Олег Іваниця розповів про одруження під час війни та знайомство з новою обраницею

Фото: youtube.com/ТСН

Ексучасник «Дизель Шоу» актор Олег Іваниця, який захищає Україну на передовій, вперше розповів про знайомство з новою коханою, з якою одружився під час війни. В інтерв’ю для YouTube-проєкту ТСН.ua «Наодинці» артист зізнався, що його обраницю звуть Лана. Пара познайомилася на сайті знайомств і довгий час переписувалася, а їхня перша зустріч відбулася в Умані.

– Ми познайомилися в Інтернеті, на сайті знайомств. Ми вперше побачились у парку в Умані. Ми там гуляли, я так розумію, сподобалися одне одному. Потім закрутилося, – розповів актор.

Актор зробив пропозицію коханій після початку повномасштабної війни. Пара не влаштовувала гучне святкування, а розписалася у РАГСі влітку минулого року.

— Я, мабуть, не формаліст. Пропозиція — це було так: «Слухай, може одружимося?». Мені важливіше, щоб стосунки були теплішими, конструктивнішими, ніж формальні. Щоб це були справді щирі почуття, – поділився актор. — З війною я справді став сентиментальнішим. Коли ми відновилися стосунки минулої весни, я чомусь вирішив, що це непогана ідея. Весілля, це так голосно сказано. Були я, Лано, моя мама та людина, яка знімала. Ось ми втрьох зайшли, розписалися, пішли та випили ігристого. Гучного весілля не було, адже не було ні бажання, ні ресурсів.

Для Іваниці це не перший шлюб. Раніше актор був одружений, але розлучився після 17 років шлюбу. Причиною для розлучення стало непорозуміння та часті сварки з дружиною. У ексзакоханих є двоє дітей: 20-річна донька Ольга та 12-річний син Остап.

Олегу Іваниці 45 років. Він актор театру «Чорний квадрат» та ексучасник проєкту «Дизель шоу». Артист пішов із програми у 2018 році після ДТП, внаслідок якого загинула його колега та друг Марина Поплавська. Його також знають зі скетч-шоу «На трьох» та серіалу «Жіночий лікар».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить