«Два роки ходив повз мої вікна»: Могилевська розповіла, як познайомилася з коханим

«Два роки ходив повз мої вікна»: Могилевська розповіла, як познайомилася з коханим

Фото: instagram.com/suhanov.official

Співачка Наталія Могилевська вперше розповіла про знайомство з коханим, з яким мешкає разом уже 1,5 роки. В інтерв’ю YouTube-каналу «Говорити Суханов» зірка зізналася, що її обранець близько двох років жив із нею на одній вулиці, але до повномасштабної війни вони жодного разу не перетиналися.

– Ми познайомилися у перші дні війни. Ми допомагали одній і тій самій родині. Але дуже цікаво, що він до цього вже мешкав два роки на моїй вулиці. Він також, як і я [на початку пандемії] орендував будинок на березі річки. Я його не бачила, тому що я лінива сиділа в депресії через той коронавірус, бо скасувалися концерти. Він ходив повз мої вікна щодня. Ба більше, він кілька разів намагався познайомитись зі мною ще 20 років тому. Я йому подобалася. Він говорив «Я б 100% до тебе підійшов, якби побачив тебе на цій вулиці». І тепер я думаю, ось я вже як два роки могла бути щасливою! Потрібно було, щоб трапилася війна і в складних умовах ми допомагали виїхати [з Києва] моїй вагітній сестрі, — зазначила виконавиця.

За словами Могилевської, її бойфренд у першу ж годину їхнього знайомства сказав їй, що вона буде його дружиною.

— Знаєш, коли я зрозуміла, що він має до мене щось? Ми поїхали годин 5 ці 20-30 кілометрів. Ми доїхали до його будинку, я подзвонила всім, щоби не хвилювалися. Приходжу, а він сидить і не їсть. Я питаю: «Чому ви не їсте? Я не хочу, але ж вам тут накрили цілу поляну». А він бере тарілку і каже: «З твоїх рук їсти хочу», — розповіла артистка. — Він ідеальний для мене, дуже авантюрний, активний, із чудовим почуттям гумору. Таке враження, наче він живе не перше життя. Я зустрічала сильних людей, сильних чоловіків, але їхні бажання робили їх слабкими. Він має таку мудрість, яка, як мені здається, має колишній монах. Він настільки спокійно відмовляється від якихось речей, настільки спокійно дивиться на все та на власну смерть. Тому що ми були у таких точках [на фронті] з ним, у які відмовлялася їхати моя команда.

Про те, що закохана співака розповіла журналістам у травні 2022 року. Ім’я коханого зірка не розкриває, але відомо, що він старший за Могилевську і довгий час жив у США.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить