Дорофєєва відповіла на хейт через її весілля з Кацуріним

Дорофєєва відповіла на хейт через її весілля з Кацуріним

Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Співачка Надя Дорофєєва (Dorofeeva) висловилася про хейт у соцмережах через її весілля з ресторатором Мішею Кацуріним. Відповідаючи на запитання підписників, артистка заявила, що далеко не всі можуть зрозуміти їхню історію кохання. Виконавиця не хоче комусь догоджати та жити заради лайків, а просто поклалася на свої почуття.

— Ми чудово усвідомлюємо, що нашу історію не всі сприймають, бо вона не всім зрозуміла. Але я не хочу жити для інших і жити заради лайків. Найцінніше, що є в цьому житті – це кохання. І повірте, коли воно є – якийсь хейт цьому не завадить, – прокоментувала Надя в Instagram. — Цікавий факт: перестаєш жити, щоб тебе хвалили, а про тебе пишуть ще більше та ставлять ще більше лайків. Парадокс.

Артистка та бізнесмен підтвердили чутки про весілля минулого тижня, опублікувавши в соцмережах знімки зі свята. У ЗМІ писали, що закохані таємно одружилися через рік стосунків ще 15 червня. До цього співачка десять років була одружена з Володимиром Дантесом. Пара розлучилася у березні минулого року, а через десять місяців оформила розлучення.

Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить