Донька Олі Полякової вступила до університету Берклі після того, як залишила англійський виш

Фото: instagram.com/mashapolyakova

Старша донька Олі Полякової Маша, яка кілька місяців тому пішла з англійського вишу, вступила до музичного коледжу (університету) Берклі в Массачусетсі. Про це спадкоємиця зірки розповіла журналістам проєкту «Ранок у великому місті».

— Я відрахувалася з англійського вишу, оскільки вступила до американського вишу Berklee College of Music на зимовий курс. Нам з однокурсницею дуже не подобалося навчання там, бо дуже слабкий рівень. Ми провчилися 12 років у музичній школі. У нас були великі знання. Вона вступила туди, їй прийшло підтвердження. І вона така: «Ну давай, ну вступай». І я теж подала документи та, за підсумком, вступила. Ще й із дуже гарною знижкою, – розповіла Маша.

Наприкінці літа Маша повернулася до України та несподівано подала документи ще й до Київської консерваторії. Після випуску донька артистки стане композитором.

У 2022 році до університету Берклі вступила співачка Jerry Heil. Виконавиця здобула грант на освіту, але він покриває лише частину всієї суми. Повна вартість навчання за рік становить 40 тисяч доларів. Зірка мала пройти чотирирічне навчання, проте у вересні цього року вона взяла паузу, щоб зосередитись на важливому проєкті в Україні.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить