Документалку про життя українських жінок під час війни номінували на «Еммі»

Документалку про життя українських жінок під час війни номінували на «Еммі»

Фото: youtube.com/NBC News

Документальний фільм «Україна: Материнська війна» (Ukraine: A Mother’s War) номінували на щорічну американську телепремію «Еммі» в галузі новин та документалістики. Картина представлена ​​в категорії «Найкращий новинний поспішл». Про це повідомляється на сайті телепремії.

Фільм розповідає про життя п’ятьох українських жінок, кожна з яких переживає повномасштабну війну по-своєму. Автором 60-хвилинної кінострічки стала кореспондентка NBC News Моллі Хантер, яка під час візиту до України задокументувала воєнні злочини, скоєні російськими військами та історії різних сімей.

Премію «Еммі» в галузі новин та документалістики (News & Documentary Emmy Awards) вручає окремо від основної церемонії Національна академія телевізійних мистецтв та наук (NATAS).  Переможців 44-ї «Еммі» у сфері новин та документального кіно назвуть 27 вересня 2023 року.

Раніше організатори премії «Еммі» вперше за 22 роки перенесли церемонію нагородження, заплановану на 18 вересня, через страйк акторів та сценаристів у Голлівуді. У 2001-му вручення статуеток було перенесено після терористичного акту 11 вересня в Нью-Йорку.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить