Джейн Біркін померла

Джейн Біркін померла у віці 76 років у Парижі

Фото: REUTERS/Johanna Geron/File Photo

Англо-французька актриса та співачка Джейн Біркін померла у віці 76 років. Про це 16 липня повідомила французька газета Le Parisien.

За інформацією видання, Джейн Біркін знайшли мертвою в неділю у себе вдома в Парижі. У травні співачка відмінила свої концерти за станом здоров’я. У вересні 2021 року вона вже була змушена скасувати концерти після легкого інсульту.

Джейн Біркін відома як дружина Сержа Генсбура — французького поета, композитора, автора та виконавця пісень, режисера, актора та сценариста. У 1980 році пара розлучилася. Також вона мати Шарлотти Генсбур — британсько-французької актриси, співачки та автора пісень. На честь Джейн Біркін названо модель жіночої сумки торгової марки Hermès «Біркін».

Джейн Біркін народилася в Лондоні в 1946 році й переїхала до Франції наприкінці 1960-х. Серж Генсбур був другим чоловіком Джейн Біркін. 1969 року їхній дует Je t’aime… moi non plus був на вершині хіт-парадів. Джейн Біркін зіграла у фільмах «Фотозбільшення» (1966) Мікеланджело Антоніоні, «Басейн» (1969) з Аленом Делоном та Ромі Шнайдер, «Якби Дон Жуан був жінкою» Роже Вадима з Бріжит Бардо, а також пробувала свої сили в театрі.

12 липня чеська газета Novinky.cz повідомила, що у Франції помер Мілан Кундера – автор роману «Нестерпна легкість буття».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить