Джамала та Тіна Кароль подавали заявки на «Греммі», але їх не номінували

Українські співачки Тіна Кароль та Джамала подавали заявки на «Греммі-2024», але їх не номінували. Про це свідчить список артистів, опублікований 10 листопада на сайті Американської музичної академії.

Тіна Кароль задовго до оголошення номінантів заявляла, що подала трек «One nation under love», написаний американською композиторкою Даян Уоррен, у трьох номінаціях — найкращий поп-дует або груповий перформанс, найкраще відео, найкраще аранжування, інструменти та вокал. Також співачка подала заявку на отримання спеціальної премії Греммі «Найкраща пісня для соціальних зрушень». Переможця назвуть під час церемонії 4 лютого 2024 року. До речі, з 2023 року Тіна Кароль є членом Американської музичної академії і голосує в деяких номінаціях.

Джамала лише постфактум зізналася, що подала альбом кримськотатарських пісень QIRIМ на номінацію «Найкращий міжнародний музичний альбом».

— Чи думала я, що можу стояти на одній сцені з… та хоч би з Бейонсе? Так, легко! Чому ні? Це ж моя уява. Моя мрія. Хто заборонить? Чи думала я, що можу колись отримати Греммі в одній номінації з нею? Ні, тут навряд. Чому? Бо це її «народна музика», яку вона співає приблизно з того моменту, як я виступала на табуреті перед родичами. Хоч я і плачу сьогодні, але бути в одній категорії в лонг-листі Греммі «Best Global Music Album» разом з Shakti — це для мене рівноцінно тому, що бути в одній категорії з Бейонсе. Бути почутою з-поміж індійської та латиноамериканської музики, яка щороку забирає нагороди, — це вже багато, — написала Джамала у Фейсбуці.

Окрім Тіни Кароль та Джамали, заявки на Греммі подавали кримськотатарський джазовий музикант Усеін Бекіров та композитор Тарас Куценко. 

Лідером «Греммі-2024» стала SZA з дев’ятьма номінаціями.Тейлор Свіфт стала першою авторкою пісень в історії «Греммі», яка отримала сім номінацій на пісню року. Вона побила рекорд Пола Маккартні та Лайонела Річі, чиї пісні номінували по шість разів.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить