Даша Трегубова зізналася, що на початку війни працювала в українському посольстві у Польщі

Даша Трегубова зізналася, що на початку війни працювала в українському посольстві у Польщі

Фото: instagram.com/dasha.tregubova

Актриса та телеведуча Даша Трегубова після початку повномасштабного вторгнення та через паузу у кіновиробництві освоїла нову професію. У перші місяці повномасштабної війни артистка разом із дочкою вимушено опинилася у Варшаві, де близько пів року працювала разом з експослом України у Польщі Андрієм Дещицею. Про це Трегубова розповіла в інтерв’ю сайту KP.UA.

–  Я почала працювати в українському посольстві з нашим послом Андрієм Богдановичем Дещицею. І дуже з цього щаслива, бо мені важливо було щось робити, допомагати. Я не можу лежати і страждати. Це не моя тема. А коли я щось роблю, мені здається, що все в нормі. Працювала там майже пів року. На той момент Посольство України у Варшаві було великим хабом, як і вся Польща. Не можу передати, яка кількість людей потребувала тоді допомоги, — поділилася артистка. – Я зайнялася саме культурним сектором. Знайти потрібні контакти, організувати виставку, концерти… Це був мій нормальний ритм. Просто я ще не працювала у таких незвичних умовах. Наше посольство – молодці, всі працівники працювали на результат, було відчуття, що ти серед своїх. Я мало спала, багато працювала, і мене це влаштовувало.

Паралельно Трегубова організовувала благодійні заходи та творчі вечори із проєктом #дашачитає, де збирала кошти на допомогу українським дітям та ЗСУ.

— Я їздила по різних країнах. Та це не був відпочинок. Пам’ятаю, що провела на Кіпрі три дні, бо два з них – це були концерти, і ще один —  зустріч з нашими українками, які були змушені переїхали туди. Я навіть не встигла покупатися в басейні, не дивлячись на те, що спека стояла неймовірна, і мені просто хотілося ходити мокрою з голови до ніг. Це була робота. І дуже важливо знати, що все, що ти робив, робив недаремно, – зауважила Даша.

Трегубова не єдина артистка, яка опанувала нову професію під час війни. Акторка Наталія Бабенко з початку повномасштабної російської агресії завела свій YouTube-канал і почала знімати програму «В чому справа», де випробувала різні професії: від кур’єра, баристи, до майстра АЗС.

Даші Трегубовій 43 роки. Вона телеведуча, актриса та режисер. Була одружена з бізнесменом. Від цих стосунків вона має 11-річну доньку Полину. Українським глядачам Трегубова відома за ролями у серіалі «Територія краси», «Серце матері», «Перші ластівки», «Коп із минулого», а також як ведуча 10 сезону шоу «Х-фактор».

Фото: instagram.com/dasha.tregubova

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить