Даніель Салем випустив дебютну пісню в пам’ять про загиблих побратимів

Даніель Салем випустив дебютну пісню в пам’ять про загиблих побратимів

Фото: instagram.com/daniel_jihad_salem

Телеведучий і захисник Даніель Салем представив пісню «Силуеті» під творчим псевдонімом SALEM, присвятивши її побратимам, які загинули за Україну, і тим, кому через війну довелося повністю змінити своє життя.

За словами Даніеля, він не планував розпочинати музичну кар’єру, проте думки та меседжі, які з’явилися на фронті, він вирішив трансформувати у пісню.

– Під час війни я зрозумів, що хочу залишити щось після себе. Вирішив написати пісню про особисте, але знайоме багатьом українцям. “Силуети” – про те, ким ми були до повномасштабної війни та як трансформувалися за останні півтора року, — зазначив він.

Наскрізною темою пісні виступає силуетність — стан захисників, які зазнають морального дискомфорту, коли повертаються до громадянського життя. Під час відпустки Даніель і на собі відчув складності військового в адаптації до мирних реалій.

— Для мене “Силуети” – пісня-присвята побратимам. Тим, що поруч та тим, які назавжди лишились у нашій пам’яті. Про фізичну та ментальну самотність. Також я присвятив її людям, які змінили свої життя на 180°, та стали до лав волонтерської діяльності, — зізнався SALEM.

Після повномасштабного вторгнення РФ Даніель Салем вступив до лав тероборони, а потім вирушив на передову. На фронті він отримав контузію і зараз чує одне вухо. До війни Даніель Салем був провідним проектом «Кохання на виживання», «Одруження наосліп», «Зірковий шлях», брав участь у шоу «Танці із зірками» у парі з Юлією Сахневич. Виховує доньку Санту-Луну з екс-коханою Марією, з якою прожив у шлюбі 17 років. Пара вирішила розлучитися ще до початку повномасштабної війни з Росією.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить