Блогерка Саша Бо зізналася, що у неї стався викидень на початку війни

Блогерка Саша Бо зізналася, що у неї стався викидень на початку війни

Інстаграм-блогерка Олександра Тарнавська (Саша Бо) на початку повномасштабного вторгнення пережила викидень. Про це вона розповіла на YouTube-подкасті Аліни Шаманської «Розлючена».

— Це був початок війни і тоді були важливіші справи. Була Буча, Гостомель, Маріуполь, було про що говорити. Я вважала, що не маю права перемикати фокус уваги…Це сталося буквально в перший тиждень, як все почалося. Я панікер страшний, зараз мені вже легше, але перші місяці я сиділа на гідазепамі. Коли почалася війна, я не знала, що була вагітна. Я дізналася, коли були ріжучі болі в животі, я думала, що помру, що внутрішня кровотеча. Я не розуміла, чому ці болі нагадують потуги. Я одразу звернулася до гінеколога, але тест навіть після цього, що сталося [викидня] показував дві полоски…Я зрозуміла, наскільки сильно на організм впливає стрес. Я це пережила спокійно і по-дорослому, — розповіла Олександра.

Наразі Тарнавська вагітна третьою дитиною. Олександра виховує двох синів від колишнього чоловіка, блогера Ігора Пустовіта, з яким вона скандально розлучилася у 2021 році. У вересні Саша Бо вийшла заміж вдруге за стоматолога Платона Тарнавського, від якого чекає первістка.

Саша Бо має 1,8 мільйона підписників в Інстаграмі, мережу салонів краси, клініку естетики тіла та спільний із чоловіком благодійний фонд.

Тарнавська з дітьми від першого шлюбу Данилом та Платоном. Фото: instagram.com/sashaabo

Зараз Тарнавська знову вагітна і готується втретє стати мамою. Фото: instagram.com/sashaabo

Саша Бо з другим чоловіком Платоном Тарнавським. Фото: instagram.com/sashaabo

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить