Авторка хіта «Алые паруса» співачка Ассоль знову змінила сценічне ім’я

Авторка хіта «Алые паруса» співачка Ассоль знову змінила сценічне ім’я

Фото: пресслужба

Співачка Ассоль змінила сценічне ім’я на SWOIIA та випустила дебютний трек «Сестра». 29-річна артистка називає цю пісню гімном-маніфестом сильних українських жінок. 

— Із самісінького дитинства я точно знала, що хочу співати і дарувати світу свою творчість. В якийсь момент я зрозуміла, що мені потрібно поставити усе на паузу та знайти себе. В моїй душі накопичувалися емоції, зберігались історії. І зараз, у цей складний період для нашої країни, мені хочеться піснею віддячити українкам! — розповіла артистка.

У кліпі на пісню «Сестра» — ексвійськовослужбовиця та сексологиня Анастасія Матюшевська, військова бухгалтерка Яна Сергатюк, волонтерка, що шиє одяг для військових, Наталя Феночко, парамедикиня Катерина Галушка та пресофіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко. Режисером відео став відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський. 

Катерина Гуменюк (справжнє ім’я співачки) є дочкою бізнесмена та колишнього народного депутата Ігоря Гуменюка. З чотирьох років виступала під псевдонімом Ассоль. У сім років вийшов її перший альбом «Алые паруса», однойменний трек із якого став хітом. До цієї платівки увійшли популярні треки «Моя мама» і «Не волнуйся, папа». У 2016 році співачка взяла участь в шостому сезоні шоу «Голос країни» під справжнім ім’ям. У 2019 році Гуменюк заявила про зміну сценічного імені на katya і випустила трек «Тебе». 

Із 4 років співачка виступала під іменем Ассоль. Фото: архів kp.ua

Зараз співачка розпочинає новий етап творчості під іменем SWOIIA. Фото: пресслужба

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить