Ангеліна Усанова про спілкування з росіянкою на «Міс Всесвіт»: Взагалі не бачимося

Фото: instagram.com/usanova.life

«Міс Всесвіт України» Ангеліна Усанова у соцмережах прокоментувала, чи спілкується з представницею РФ Маргаритою Голубєвою у рамках конкурсу «Міс Всесвіт». Напередодні організатори знову спробували подружити українку з учасницею з країни-агресора, посадивши їх за один стіл на гала-вечорі. У сторіс Instagram Ангеліна не стала коментувати цей інцидент, але на запитання підписників «Які у вас стосунки з учасницею з Росії?» заявила, що ніяк з нею не контактує.

Представниця Росії не проявляє жодного інтересу зі мною спілкуватися. Крім того, ми знаходимося на різних поверхах, у різних групах та маємо зовсім різні плани на день. Тому ми взагалі не бачимося, – наголосила українка.

Українку не вперше зіштовхують «лобами» з представницею країни-агресора у рамках конкурсу. Схожа історія сталася минулого року напередодні фіналу «Міс Всесвіт». Тоді до мережі потрапило відео, на якому росіянка просить стати поряд з українкою Вікторією Апанасенко для спільного фото, але та їй відмовляє, а потім наша учасниця просить «Міс Колумбію» помінятися місцями.

Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна-2023» наприкінці серпня після Zoom-інтерв’ю з 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Дівчина представить країну на «Міс Всесвіт 2023» 18 листопада у Сальвадорі. Минулого року Україна вперше за роки участі у «Міс Всесвіт» виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу, але у ТОП-16 фіналу не потрапила.

Фото: instagram.com/missuniverse

Фото: instagram.com/usanova.life

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить