Аліна Шамаська відповіла на невдоволення через подкаст, де обговорювали хейт успішних жінок

Аліна Шамаська відповіла на невдоволення через подкаст, де обговорювали хейт успішних жінок

Фото: instagram.com/shamankaa

Блогер Аліна Шаманська відреагувала на невдоволення в мережі навколо її подкасту «Я розлючена» з Раміною Есхакзай, у якому порушили питання хейту успішних жінок. У сторіс Instagram Аліна опублікувала відео однієї глядачок, яку обурили слова про те, що найчастіше критикують інших мами, яким не вдалося досягти успіху. Шаманська пояснила, що у випуску говорила лише про причину хейту, а не засуджувала інших.

— Мій проект створено із любов’ю до жінок. Він про свободу бути щасливою та коханою. Він про самоповагу та любов до себе. Він про відносини та материнство. Він про те, що якщо тебе не люблять – треба йти. У цій частині подкасту обговорюється ПРИЧИНА, через яку мамочки 2-х янголяток хейтять успішних жінок. І аж ніяк не про те, що мами, які обрали лише материнство — неповноцінні, – зазначила вона.

Аліна уточнила, що підтримує будь-який вибір жінки, якщо вона щаслива та поважає інших.

– Рамі говорила про те, що частенько їй прилітає за те, що типу вже за 30, а вона без чоловіка та дітей! На що я сказала, що зазвичай хейтять успішних жінок ті, кому не вдалося досягти свого успіху. Мамочок 2-х янголят, бісить що я, наприклад, після розлучення не впала в депресію, а створила онлайн проєкт для підтримки жінок + запустила подкаст, досить непогано виглядаю, живу в Каліфорнії, сама впораюся з сином, при цьому працюю, заробляю нам на життя, ще й подорожую, допомагаю армії та радію життю. Я ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ВИБІР ЖІНКИ! І якщо вона обрала не працювати, а кайфувати від материнства і чоловік забезпечує сім’ю – то це чудово. У мене багато подруг, які сидять із дітьми та не працюють. І я їх люблю. АЛЕ ВОНИ – поважають і мене. Якщо ти щаслива — ти спокійна і не литимеш лайно на інших!

«Я розлючена» — проєкт, у якому відомі люди України разом з інфлюєнсером Аліною Шаманською розвіюватимуть різні стереотипи на прикладі власних особистих історій. Першою гостею подкасту стала інтерв’юер Раміна Есхакзай, яка вперше розповіла про причини розлучення з нареченим.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Аліна Шаманська (@shamankaa)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить