Актор Том Голланд розповів про алкогольну залежність

Актор Том Голланд розповів про алкогольну залежність

Фото: Alex Wong/Getty Images

Британський актор Том Голланд вперше розповів про алкогольну залежність після того, як у травні 2023-го він заявив, що вже понад рік не вживає спиртних напоїв. У підкасті On Purpose With Jay Shetty артист зізнався, що усвідомив, що має проблеми з алкоголем після «дуже, дуже п’яного» Різдва. Ця ситуація підштовхнула його до того, щоб залишатися тверезим весь січень.

— Все, про що я міг думати – це випити. Це мене дуже налякало. Я просто подумав: «Ого, можливо, я маю невелику проблему з алкоголем», — уточнив Том.

Потім Голланд спробував залишатися тверезим ще на місяць. Артист вважав, що, протримавшись два місяці, він зможе довести собі, що не має проблем з алкоголем. Однак це виявилося нелегко через культуру пиття в Англії.

— Я відчував, що не можу бути товариським. Я відчував, що не можу піти в паб і випити содову з лаймом. Я не міг піти на вечерю. Мені було дуже, дуже тяжко. Я почав серйозно турбуватися про те, що, можливо, маю проблеми з алкоголем, — додав артист.

У підсумку, зірка «Людини-павука» вирішив продовжити заборону на вживання алкоголю до шести місяців. Зараз він продовжує тверезий спосіб життя без жодних сумнівів. Ба більше, тверезість Голланда спонукала його маму наслідувати приклад сина і також відмовитися від вживання спиртних напоїв.

— Я був найщасливішим у своєму житті. Я краще спав. Я міг краще долати проблеми. Те, що відбувалося на зйомках і зазвичай виводило мене з себе, я сприймав спокійно. У мене була така ясність розуму. Я відчував себе здоровішим, більш підтягнутим… Я просто сказав собі: «Чому я раб цього напою? Чому я так одержимий ідеєю випити цей напій?», — підсумував актор.

Раніше Том Голланд оголосив, що на рік візьме паузу в акторській кар’єрі. Останні два роки були для нього складними через виснажливий графік роботи. Він знявся у кількох проєктах, а також виступив продюсером мінісеріалу AppleTV+ «Переповнена кімната», в якому відіграв головну роль.

Тому 27 років. Він найбільш відомий за роллю Пітера Паркера/Людини-павука в Кіновсесвіті Marvel, за головною роллю в мюзиклі «Біллі Еліот», а також роллю у фільмі «Неможливе».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить